Wpis z mikrobloga

Taka elektroda tylko o dziwkach.


@Victus_est_in_vita: a mi tam się podoba, bo jakby było to takie luźne forum o pogaduszkach to posty wyglądały by tak: "Co sądzicie o tej blondynie? A no niezła ale bym ją cimcirimcim heh. Dzisiaj drągal stoi jak sosna macie coś do polecenia we Wrocławiu?" a tak to patrze na numer czytam czy opis zgadza się z rzeczywistością i można śmiało iść
I na tym też polega to forum, żeby je pisać, a opinie mają być dobre, a nie pisane na odwal się.


@ChosennOne: najlepsze jest to, że divy mają układy z moderatorami, bo same mi o tym mówiły, kto i z kim - napisanie niepochlebnej opinii nt. pewnych dziewczyn moze kończyć się ostrzeżeniem ¯\_(ツ)_/¯ układziki niestety w tej branży biorą góre, wydaje mi się, że dopóki to forum było mocno insajderskie i
@Victus_est_in_vita: Zanim zacząłem korzystać z tego portalu to bałem się tego, że to będzie druga elektroda, ale szczerze mówiąc tak jak jestem tam już ponad rok to mam pozytywne odczucia, forum jest "schludne" moderacja działa prężnie i jeśli tylko umiesz czytać ze zrozumieniem i stosujesz się do regulaminu to nie wyłapiesz żadnego bana. Jak założysz se konto i pierwsze co robisz to zadajesz pytania to nie dziw się że wyłapujesz bana,