Wpis z mikrobloga

@tomeczek: Chyba sobie jaja robisz. Transmisje są ograniczone do kraju nadawania, więc bez VPN sobie możesz odpalać dziad stream 360p z arabskim komentarzem z 100 reklamami ze znikającym X. Daj namiar na serwis streamingowy który ma apke na TV, do tego żebym nie musiał używać VPN, do tego żeby miał La Lige, Serie A, PL, LM i LE i reprezentacje, to sobie kupie jak mi się Canal+ skończy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szahmatt: otoz to, podpisuje się pod tym rękami i nogami. Już wolę Szpakowskiego chyba, niż tego dzbana Laskowskiego który urządza stand up w trakcie komentarza, żeby te żarty jeszcze były zabawne a są suche jak pięty Cejrowskiego. Ostatnio mi się najbardziej podoba jak komentuje Janusz Michalik który często jest z Borkiem. Borek bywa męczący, ale Janusz Michalik ma dużo fajnych spostrzeżeń co do gry i zna piłkarzy z obu Ameryk i
  • Odpowiedz
@szahmatt: nie zgodzę się z tym, uja wiesz a pierhdolisz za przeproszeniem. To o czym mówisz to jest typowa szkoła niemiecka, jeden komentator który opisuje to co się dzieje na boisku. Co jest bezsensu bo przecież to widać, to już lepiej oglądać bez
  • Odpowiedz
@RudyZibi: A co ja napisałem, że paplanie farmazonów jest bez sensu i jak nie ma niczego ciekawego do powiedzienia, to powinien się zamknąć, a nie na siłe zapełniać 100% czasu.
  • Odpowiedz
Mnie Laskowski męczy tymi nic nie wnoszącymi statystykami z dupy, typu "to jest drugi strzelec na mundialu który ma rozmiar buta 40".
  • Odpowiedz