Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób które były na izoteku. Bardzo proszę o poradę.
Jestem rozwalony psychicznie od kilku lat przez trądzik, zaniedbanie moich rodziców doprowadziło moją twarz do ruiny. Mam masę blizn i wysyp pryszczy na calusieńkiej twarzy ogólnie jeżeli mam opisać to moja buzia to jedna wielka rana. Mam 19 lat i zacząłem pracę, stać mnie na kurację, poszedłem prywatnie do dermatologa który powiedział, że nie ma innej drogi niż izotek. Zdecydowany jestem, czekam na wyniki badań i idę po receptę. Chciałem jednak zapytać czy są tu osoby które żałują kuracji i wolałyby trądzik niż skutki uboczne po tym leku? Dużo osób mnie straszyło, czytałem też sporo i jestem też dość chorowity częste osłabienie itp. Pracuję bardzo ciężo fizycznie, bo ze względu na sytuację w domu rzuciłem szkołę na rzecz zaocznego liceum i zastanawiam się czy podołam, bo lekarz twierdzi, ze powinienem sie nie przemeczac, ale musze pracowac, zeby miec z czego zyc. Pracuję przy oponach bardzo dużo dźwigania dziennie czasami praca po 12h na dobę.
#izotek #tradzik

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63826bd24bf3873cacec79ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Z głównych efektów ubocznych to bardzo suche usta które będziesz musiał czymś smarować (kiedyś dodawali zawsze pomadki do opakowania). Skóra na twarzy bardzo delikatna, jakiekolwiek swędzenie i podrapanie choćby odrobine natychmiast doprowadzało do powstawania otarcia naskórka i później rany i strupka. Ogólnie lek do zniesienia, musisz badać parametry wątrobowe co jakiś czas i jeśli nic tam nie będzie się działo to powinieneś dać radę bez kłopotu. Mogą Cię bolec trochę
@AnonimoweMirkoWyznania: Bierz przez okres zimowy. Kup i STOSUJ esencjale forte i Sylimarol. Na usta stosuj miód manuka z apteki i pij dużo wody. Będziesz wyglądał jak dupa pawiana albo gorzej ale warto. Badaj tez wątrobę co miesiąc.