Wpis z mikrobloga

Rozwiążę twój problem za darmo.

Jeśli:
- masz problem, którego rozwiązanie mogłoby zostać zbudowane w Excelu, VBA, PowerAutomate
- masz pomysł na usprawnienie swojej pracy lub jej automatyzację
- wykonujesz masę monotonnych czynności w Excelu/Outlooku/Wordzie
- wydaje Ci się, że narzędzia, o których wspomniałem wyżej mogą Ci pomóc, ale nie masz pomysłu jak je wykorzystać

To napisz do mnie proszę, a za darmo postaram się pomóc.

Dlaczego zrobię to i nie chcę pieniędzy?
Jestem studentem, cały czas się uczę i prostu uważam pracę nad realnymi problemami/przykładami/narzędziami za najlepszy motywator i najlepszą formę nauki. Gdy mam do zbudowania narzędzie zaczynam szukać, uczyć się rzeczy, o których do tej pory nie miałem pojęcia i skutkuje to poszerzeniem moich kompetencji. W taki sposób zacząłem przygodę kolejno z VBA, a potem z Power Automate.

Jedyne czego oczekuję od naszej współpracy, to to na czym i Tobie będzie zależało - czyli, żeby zrobić narzędzie/program dopasowane do Twoich potrzeb.

W niektórych rzeczach jestem lepszy, w niektórych słabszy, ale bardzo szybko się uczę i chętnie próbuję tego, czego nie potrafię.

Jeśli chciałbyś podjąć współpracę, ale boisz się o swoje dane możemy podpisać umowę o poufności danych.
Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się proszę na priv, a potem przejdziemy na inny komunikator.

#excel #vba #outlook #pracbaza #praca
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daniel_sredzinski: hej, czy jest mozliwosc stworzenia szybkich czesci w outlooku ktore beda czerpac baze danych z tabeli z Excella?
Chodzi o to zeby w excellu byl cennik I bylo mozna szybko wkleic format np.
X zlotych za Y produkt.