Wpis z mikrobloga

1439 - 1 = 1438

Okej, niech będzie, że kolejny będę ja :> Bardzo ładnie się w sumie złożyło, bo dokładnie dzisiaj udało mi się skończyć Vitowego Most Wanteda. Gra zajęła mi około 8 h zabawy na wysokim poziomie i mimo, że na "dużych" platformach nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia, to na Vicie ta grało mi się po prostu fenomenalnie ;) No i jeszcze czteroosobowy multiplayer <3

Teraz pozostało zabrać się za plusowe tytuły, gdyż mam jeszcze wiele do ogrania :>

No i gratisowy plusik dla tego, kto powie mi jaki samochód jest na ekranie konsolki ;D

#rokgier - bardzo fajna akcja, będę chętnie obserwował :)
Wojtex28 - 1439 - 1 = 1438 



Okej, niech będzie, że kolejny będę ja :> Bardzo ładni...

źródło: comment_X9SXw7ZBr0lgWoJ64B3jLqn8cCwG0nLX.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzi mi o trofeum nazwane "Snob", gdzie trzeba zdobyć 5 znajomych w NFS... i tutaj zaczyna się problem, bo totalnie nie mam pojęcia gdzie się ich zaprasza, a Trophy Guidy wiele niestety nie wyjaśniają ;D
  • Odpowiedz
@Zioman: I tyle? Aha, bo ja myślałem, że przez grę trzeba zaprosić czy coś... anyway, dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu, teraz jestem chyba już bliżej niż dalej ;)
  • Odpowiedz
@Wojtex28: pamiętam, że dostałem ten pucharek praktycznie równocześnie z pierwszym zalogowaniem się (bo miałem znajomych z NFSem jeszcze na kompie nawet, być może i ich policzyło - to samo konto Origin (widziałem ich czasy))
  • Odpowiedz