Wpis z mikrobloga

Murki zgubiłem słuchawki #apple #airpods gen 2 z etui. Co prawda wróciłem w miejsce widoczne na mapie używając Find me, ale już ich nie było. Czy jest szansa, że lokalizacja się po jakimś czasie się zaktualizuje? Co jeśli ktoś zrobi reset?
  • 13
@mmmmmmmmmmmmmm: No tak, ale to przywłaszczenie, więc są na to paragrafy. Tylko bardziej mi chodzi czy technicznie będzie to możliwe, że będę miał dane gdzie one są, bo póki co jak kamień w wodę.
@D1xoxoxo: Tylko skąd będą miały sieć? Ogólnie to mam wrażenie, że to z iphone przechowywał te dane, a nie same w sobie słuchawki, bo minęło już kilka godzin i nic, a nie wydaje mi się, żeby ktoś od rana ani razu ich nie uruchomił...
@intat8 @advert Po 24h nadal nic, a doczytawszy nieco w necie zaczynam wątpić... Urządzenie szło by znaleźć, gdyby ktoś probowałby sparować sluchawki z jakimkolwiek urządzeniem Apple, co w naszym kraju jest dość mało realne. W innym przypadku chyba muszę pogodzic się ze stratą (,)
Urządzenie szło by znaleźć, gdyby ktoś probowałby sparować sluchawki z jakimkolwiek urządzeniem Apple, co w naszym kraju jest dość mało realne


@Boyzee: może słuchawki dopiero trafiły na olx, czekają na kupca, wysyłkę, dostawę i dopiero za parę dni się okaże, że ktoś je próbował parować ( ͡° ͜ʖ ͡°)