Wpis z mikrobloga

Dobra, zaczyna podobać mi się mirkowanie, ale czegoś nie ogarniam.

Nie wiem jak sobie przeglądać najbardziej zaplusowane wpisy... Widzę, że są Gorące dyskusje, ale okazało się, że to nie to samo.

Był ostatnio wpis o WOŚP, że ile plusów tyle złociszy ktoś wrzuci, który miał chyba z 1400+ plusów, a ja go nie widziałem.

Jak to ogarnąć?!
  • 12
@ImCandy: Nie, po prostu pisząc np. o kotach dodawaj tag #koty . Ogólnie staraj się do każdego wpisu (nie komentarza do wpisu chociaż też można), dodawać jakiś tag. To nie jest obowiązkowe ale mile widziane bo niektórzy dodają sobie tagi na czarną listę. Wpisując # i kilka liter wyskoczą podpowiedzi.
@maqs7: Nie chodzi mi o moje własne wpisy. nie za często się udzielam i tak.

Chodzi mi to, że jak chcę poprzeglądać sobie mikrobloga to chcę przeglądać najlepsze (czyt.: najbardziej splusowane).

Jak przesortować wpisy wg. ilości plusów, to miałem na myśli.

Gorące dyskusje to tylko aktywne wpisy pod względem ilości komentarzy, a gdzie (i czy w ogóle) jest opcja zobaczenia najlepszych wpisów?
@ImCandy: A mnie chodzi o Twoje wpisy ;)

Jak chcesz najlepsze to wejdź na mikroblog i na belce u góry będziesz miał Gorące dyskusje. Lekko z prawej możesz wybrać czy np. najlepsze z 12 albo 24h. W Hitach masz tylko najlepsze z najlepszych wpisów ale mało ich.

edit. gorące zależą od plusów, nie komentarzy.
@maqs7: Gorące dyskusje to tylko aktywne wpisy pod względem ilości komentarzy, a gdzie (i czy w ogóle) jest opcja zobaczenia najlepszych wpisów? Na Gorących dyskusjach jak coś było tydzień temu to mnie omija, bo ogranicza się do 24H max.

Czy ja źle to zrozumiałem i to czego szukam to właśnie Gorące dyskusje?
@ImCandy: Gorące zależą od plusów, nie komentarzy ale fakt, to tylko ostatnie 24h. Innego rankingu niestety już nie ma nie licząc kolumny po prawej w Hitach.