Wpis z mikrobloga

DRODZY WIDZOWIE, CZYTELNICY I INTERNETOWI OBSERWATORZY

Mam bardzo poważne problemy i ogromne zmartwienia. Potrzebuję Waszej pomocy i rady. Zwracam się teraz do osób, które mnie lubią...


BYŁAM W ARESZCIE PRZEZ OSTARNIE 2 DOBY. Wróciłam do domu dopiero niedawno... Zatrzymano mnie 3 dni temu, 22 XI br. we wtorek ok. godz. 22.00. Wypuszczono mnie z aresztu wczoraj ok. godz. 14.00.

* Policja źle mnie potraktowała. Jak przestępcę. Pobyt na komendzie i w areszcie był dla mnie straszny...

* Zarzuca mi się, że moja praca youtuberki wyklucza opiekę nad moją córką

* Postawiono mi zarzut publicznego namawiania do zabójstwa mnie i córki w internecie (to nieprawda) lub inne absurdalne zarzuty.


ZABRANO MI CAŁY SPRZĘT, NA KTÓRYM PRACUJĘ

* Zabrano mi 2 telefony, 3 komputery, 2 dyski twarde i kamerę...

* Nie mam sprzętu, danych, tekstów, zdjęć i filmów, żeby się teraz bronić, pracować ani tworzyć i być youtuberką


ZABRANO MI CÓRKĘ

* 23 XI (w środę po południu) zabrano moją córkę ze szkoły do ośrodka opiekuńczego gdzie ma bardzo surowe warunki.

Wczesne wstawanie, zakaz snu w ciągu dnia, dużo obowiązków...

Nie wiem jakie są szanse na jej powrót do mnie... Szansę na jej wyjście z ośrodka do kogoś z rodziny też stoją pod znakiem zapytania. Moje dziecko być może spędzi grudzień i styczeń w domu dziecka i chcą ją przepisać do innej szkoły...

Co zrobić żeby tego uniknąć?

Błagam Was kochani fani o radę...

Więcej napiszę Wam jutro...

Muszę poruszyć całą Polskę, a może i świat żeby odzyskać córkę, żeby Marysia mogła wrócić choćby do mojej matki, brata czy swojego taty....

Muszę jak najszybciej odzyskać telefony, komputery i dyski, bo nie mogę się teraz bronić, walczyć z hejtem ani pracować...


Jeśli przestanę znowu pisać to będzie znaczyć, że jestem w więzieniu, szpitalu, jestem chora lub coś mi się stało...

Wtedy proszę Was widzowie szukajcie mnie...

Dobrowolnie nie zniknę z social media...

Proszę Was nie pozwólcie mojej córce się zmarnować w domu dziecka lub rodzinie zastępczej...

Znajdźcie ją i pomóżcie jej gdy mnie zabraknie...

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie...


Tymcasem dzisiaj potrzebuję pomocy prawnej, informatyczne i każdego rodzaju wsparcia, choćby Waszego uśmiechu.

Mam nadzieję, że przyjdzie dzień, że wszystko będzie jak dawniej i znowu będę mogła pomagać moim widzom, wspierać Was na duchu, a nie Wy mnie...


Jeśli ktoś chciałby mi wpłacić parę złotych na odkupienie sprzętu zabranego przez policję, pomoc prawną lub rozwój mojej firmy podaję mój numer konta bankowego. Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc..

Może serce wypełnia rozpacz. Chociaż na razie to co się stało do mnie nie dociera...


xDDD

#elagawin
  • 12
@joolekk: ta od piosenki: o ela ela dotkniej mego przyjaciela ( ͡ ͜ʖ ͡)

a serio, to chyba przedostatni krąg piekła w środowisku patostreamów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blogger - @joolekk: ta od piosenki: o ela ela dotkniej mego przyjaciela (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
...
@blogger: Właśnie zalogowałem się na wykop, by o tym napisać i dać screeny. Polska to ebany chlew obsr4ny guuuuuwnem. Przecież ona powinna tam siedzieć przez długi czas. Ale znajdzcie typa z 2g marianny, to odrazu policja wpada. Ten kraj hatfu.
@blogger:

Nie mam sprzętu, danych, tekstów, zdjęć i filmów, żeby się teraz bronić, pracować ani tworzyć i być youtuberką


zabrano moją córkę ze szkoły do ośrodka opiekuńczego gdzie ma bardzo surowe warunki.

Wczesne wstawanie, zakaz snu w ciągu dnia, dużo obowiązków...

Odklejka