Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
mi się takie buty kojarzą z gościem 50+, dżinsy z koszulą, obowiązkowo zakola i siwy wąs

@Heady1991: moj tata 60+ je uwielbia. Ma problemy ze stawami i niezbyt może manewrować precyzyjnie, a tego wynalazku ze zdjęcia nie trzeba wiązać i ma chyba z 5 par w różnych kolorach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FoxX21: chodzi o to, że producenci chcą łączyć dwa style - sportowy i elegancki, przez co nie nadają się ani do jednego ani do drugiego

cała ta elegancja polega na tym, że mają "skórzane" kolory, więc do eleganckiego ubioru tego nikt nie założy, a jak uprawiasz sport to już lepiej kupić sobie białe czy czarne adidaso-podobne nołnejmy w podobnej cenie do tej abominacji, bo te buty nie tylko nie pasują
  • Odpowiedz
zdradzę Ci tajemnicę. Kobiety nie patrzą na takie pierdoły jak buty, no chyba, że masz je uwalone w gównie to wtedy patrzą


@FoxX21: zdradzę Ci tajemnicę. Może nie skupiają uwagi na butach, ale oceniają wygląd i ubiór faceta, stan jego dłoni (paznokci), włosów, zębów - te buty wszystko i tak zepsują xD
  • Odpowiedz
o #!$%@? wykopki, ale was adidas, nike i inni was już reklamami zmanipulowali xD jakby to samo było z napisem ADIDAS i ceną +500zł większą to byście się podniecali jaki wspaniały nowoczesny styl i wzór xD

Rzygać się chce jak widzę komentarze, że to dla biedaków, dziadków itp. ja #!$%@?ę co trzeba mieć we łbie, żeby oceniać kogoś po butach xD
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Oj tam - za młodu dużo chodziłem w takich butach - są tanie. Miałem 3/5 butów z drugiego foto. Nie miałem też nigdy jakiś szczególnych problemów w kontaktach z dziewczynami, żonę mam (i to poznaną i "spotykaną" w okresie jak chodziłem w tamtych butach). Teraz mam kasę na inne to chodzę w innych.
  • Odpowiedz
bo te buty nie tylko nie pasują do garnituru, ale też nie pasują do dresu. w sumie do niczego nie pasują


@ananasowy: wydaje mi się, że pasują do znoszonych bojówek jakiegoś starego kuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
jakby to samo było z napisem ADIDAS i ceną +500zł większą to byście się podniecali jaki wspaniały nowoczesny styl i wzór xD


@SerTrapistow: Marudzisz na wykopków że powierzchownie oceniają innych jednocześnie sama tworzysz jakieś wyimaginowane sytuacje. Wykop to jedna wielka schizofrenia xDDD
  • Odpowiedz
@Ilirian: ja nikogo nie oceniam tylko śmieszkuję, że to samo kupili by bez zająknięcia gdyby był tam znaczek znanej firmy. Dla mnie każdy powinien sobie chodzić w czym chce i uj do tego każdemu. Skoro komuś wygodnie w butach ze zdj. opa to jakim prawem wykopki teraz oceniają, ze to dla dziadków i biedaków xD Mam nosić znane marki tylko po to żeby lepiej się poczuły osoby którym marketing dużych
  • Odpowiedz