Wpis z mikrobloga

Cześć, no i jestem juz w Polsce ;) Odezwałam się do Ciebie bo zależy mi tak naprawdę na realnej znajomości dlatego bliskosć zamieszkania jest kluczowa. Co robiłam w Czechach ?Średnio raz w roku zdarza mi się wyjazd na około miesiąc, jestem tłumaczką, branża nietypowa bo głównie maszyny budowlane - na co dzień tłumacze instrukcje, certyfikaty itp. :) Co do Astrologii - oczywiście trochę przesadzam, ale wierzę, że coś w tym jest, jak czytałam biografię jednej piosenkarki rockowej to widziałam wiele analogii, przypadek? Być może, ale lubię wiarę w jakąś tajemniczość tego świata, że coś tam jest nieznanego i fascynującego poza naszym pojmowaniem :) Mój pobyt na Sympatii jednak zagadką nie jest, szukam na pewno kogoś na stałe. Jak masz do mnie jakieś pytania to możemy pogadać, ale lada moment kończy mi się premium więc proponuję kontakt telefoniczny 880*474*341 Trochę prozmawiamy bez tych utrudnień tutaj, potem może konfrotancja w cztery oczy w jakimś miejscu gdzie czułabym się bezpiecznie? Myslę, że tak jest najrozsądniej bo na odległośc i tak się nie poznamy a ja juz nie mam sił do sympatii i wolę odstawić na trochę ten portal bo dostaję jakiś spam erotyczny, szkoda gadac :) Czekam na miłą wiadomość i miłego wieczoru, Magda P.S Dzwon/pisz od razu jak odczytasz ja do rana jeszcze musze popracowac a tak w ogole moglabym w sobote mecz obejrzec jakbys wynalazl jakis pub/bar
  • 4