Wpis z mikrobloga

Hej #perfumy proszę nie zjadajcie mnie na starcie bom laik zupełny. Szukam perfumu męskiego w nutach cytrusowych na prezent pod choinke, chciałabym by w miare utrzymywał się w ciągu dnia i jakby przy tym był wydajny to już w ogóle sztos. Podoba mi się Chanel Allure homme sport ale niestety cena zwala mnie z nóg, ogólnie celuje w ten deseń bo niebieskiemu on tez sie podoba. Chciałabym przeznaczyć maksymalnie 400 zł czy coś w tych kategoriach moglibyście zaproponować? Czytając sporadycznie tag wizę, że macie ogromną wiedzę, a ja chętnie sprawdziłabym sobie w perfumeriach albo zamówiłabym sobie próbki by sprawdzić.
  • 14
@nothanks: Armani Acqua di Gio Eau de Parfum albo Profondo, Hermes Terre d'Hermes eau Intense Vetiver, Armani eau d'Aromes (tylko trzeba odczekać z 15 minut, na początku są brzydkie), DG Light Blue Italian Love (albo Intense, nie lubię ale ludziom się podoba)
Możesz też zobaczyć Azzaro Chrome Extreme (nie wąchałem, ale podobno w stylu AdG Profondo)

Jak pisali wyżej Versace Pour Homme - trwałość nienajlepsza, ale raczej nie dużo gorsza niż