Wpis z mikrobloga

Od 3 lat korzystam ze Spotify, ale teraz dostałem Tidala za darmo, to szkoda nie korzystać. Myślałem że będzie podobnie, ale jakość playlist w Eksploratorze to tragedia. W większości jakieś randomowe, słabe piosenki. Do tego wszystkie indywidualne mixy składają się z pierwszych kilku znanych piosenek, a później idzie to coraz gorzej w niewiadomym kierunku.

Na spotify jest pełno aktywnie aktualizowanych playlist z różnymi gatunkami muzyki. Jak nie wiem co puścić, zawsze znajdę coś okej. I jest na nich różnorodność, bo pojawiają się nowe utwory, a inne znikają. No i indywidualne mixy też są całkiem dokładne.

Macie jakieś fajne, aktualizowane playlisty na Tidalu do polecenia? Gatunki: Dance/edm/pop popularny obecnie, Hip-Hop / Rap US, Drill UK, Polski rap, no i jakieś fajne klasyki rocka z dawniejszych lat, klasyki polskie, klasyki rapu, popu itd.

#muzyka #rap #tidal #spotify #rapsy #hiphop #edm #rock
  • 1
@Kalak: ja mam zupełnie inne odczucia - lubię słuchać playlist zrobionych „pod siebie” na podstawie tego co aktualnie słucham. Spotify nie potrafi tego robić kompletnie, tidal ładnie daje radę