Wpis z mikrobloga

@grzesiecki: jak kupiłeś złe to do kogo masz pretensje.. z reguły do danego auta możesz kupić po kilka różnych długości sprężyn.
Montowałem sprężyny kamoka w jednym aucie, w tym albo w zeszłym roku. Wszystko ok.
Będe polecał oraz jak zajdzie potrzeba wymiany w innym aucie również zdecyduje sie na tę firmę
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678 pretensje mam do sprzedających i montujących, bo mieli wszystko aby ustalić odpowiednie sprężyny, amortyzatory i resztę. Części dobieranie po numerze Vin, także, nie wiem, czy czepianie się to zło?
  • Odpowiedz
ze spręzynami w ogóle to jest cyrk. ja kupowałem niby zamienniki z najwyższej półki - przednie były wyższe niż oryginały, a tylne takie same. wszystkie z jednej parafii, a jednak inne. oryginał to oryginał i w sprężynach się nauczyłem, że tylko takie trzeba kupowac nawet za 3 razy wyższa cenę
  • Odpowiedz
@grzesiecki: Nie no masz pretensje do producenta sprężyn.. pisząc aby nigdy nie kupować tej firmy, a nie do sprzedających i montujących. bo sprężyny są dobre tylko trzeba odpowiednio dobrać. ja sam się zaskoczyłem, że do mojego auta było bodaj 6 różnych sprężyn na tył. Musiałem głębszy research zrobić aby wiedzieć jakie zamówić. Kupione założone, auto siedzi jak ma siedzieć i lata już na nich rok albo dwa bez żadnego problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678 wszystko się zgadza, jeśli sklep zapewnia cię, że to fachowcy i znają się na rzeczy, to im ufasz. A jak odbierasz auto po wymianie zawieszenia i widzisz taką kozę jak na zdjęciu. Plus zapewnienia, że się ułoży i siądzie kilka centymetrów , to uwierzysz i poczekasz. Ja poczekałem.
  • Odpowiedz