Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna czy kijów nie jest objęty obrona przeciwrakietowa? Jak to jest że niby strącają a chwilę potem pół kraju bez prądu i wody? Ja wiem naczynia połączone itd. Ale to wygląda tak że jedni mówią że strącają i rakiet brak a chwilę później te rakiety są na tył precyzyjne że właśnie większość dużych miast jest bez prądu i ciepłej wody...
  • 15
@czuczer: Nie wiem, ile tym razem wystrzelono, ale były takie z 50, a nawet setką rakiet. Załóżmy, że skuteczność tej obrony to 85-90%. Możesz policzyć ile dociera do celu.
@Totendajnapiwo a umiesz odpowiedzieć bez jakiegoś wydumanego zadufania "a o tym czy tamtym słyszałeś" ? Bo dla mnie dzieje się to co dziać się miało od początku - ruscy idą masa na wyniszczenie Ukrainy ile wlezie. Za chwilę cherson co prawda odbity ale będzie mocno obity i ciągle atakowany. Pytanie ile jeszcze to będzie tak trwalo i wyglądało
@Totendajnapiwo nie urażony ale nie lubię jak tutaj albo rzucają Ci że jesteś onucą albo traktują jak debila. Ja sobie doskonale zdaje sprawę z tego że 98% informacji jakie trafiają to są informacje ukraińskie, na obiektywne jest ciężko trafić. Ale naprawdę brzmi to strasznie i karykaturalnie jak czyta się co chwilę "OPL ma 100% skuteczności" albo "45 z 50 rakiet zestrzelone" a 10min później czyta się o tym że największe ośrodki miejskie