Wpis z mikrobloga

- nosacze - ona zachowała się nielogicznie bo najpierw powiedziała, ze jest gotowa się przeprowadzić do Cygana, a potem zaczęła kombinować ze zmianą decyzji, szukania mu pracy w Bielsku itd. Chłop się chyba lekko wystraszył, stąd ta „ucieczka”. Szkoda, ogólnie maja już swoje lata i lepiej się ich oglądało niż dzieciaków z sianem w głowie (patrz jamnikara). Trochę Cygana rodzinka taka inwazyjna, może ją lekko przytłoczyli.
- discopolowiec i mamarysia- ogólnie chłopu się kobita nie spodobała, ale żeby nie było, ze liczy się dla niego tylko wygląd, to walił w bęben jej obleśności i bycia damskim oblechem, co ona mu ułatwiała, bo taka właśnie się pokazała. On prostak, ona z depresją, średnio ich sparowali… Jeszcze jej sposób myślenia: pójdę do programu znajda mi męża to nie będę się musiała starać, szukać, dbać o siebie, itd. ehhh.
- jamnikara i bhpowiec- klasyczny przykład pantofla, który dał się zdominować księżniczce (w jej mniemaniu). Jakby mi odstawiałam takie humory to bym ją kopnął w dupę od razu. Szkoda chłopa, będzie na skinienie palcem, ale taka cena za bycie #!$%@?ą. Czekam na następny sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°) #slubodpierwszegowejrzenia
  • 3
@Nolej: Przemek zepsuł mi odbiór. Liczyłam na #!$%@?. Ale już #!$%@?ąc od tego, ona pojechała go w tych setkach jak szmatę. Przyjmijmy ze przemek to dupa, przełknie to i przejdzie z tym do porządku dziennego. To co na to jego rodzina? Jak się potem spotkać razem w towarzystwie wiedząc ze żona mojego syna czy żona mojego brata jest taka dwulicowa fałszywa żmija xD