Wpis z mikrobloga

Każdy sezon tej wysokiej klasy produkcji został przeze mnie obejrzany i śmiało stwierdzam, że to najbardziej #!$%@? finał serii xD.

Pocięcie rozmów z psychologami i doklejenie krzesła wyglądało jak inspirowanie się montażem TVP xD.

Psycholożki próbowały ratować BHPowca, lecz on uratować się nie chciał. Jamnikara w tym odcinku wypadła najnormalniej ze wszystkich odcinków i można by było wierzyć, że stał się cud i są szczęśliwą parką prowadzącą biznes z modeliny, mam jednak dla Was spoilerek:


Nosacze są przykrym przypadkiem, który wspominałam już po pierwszych odcinkach - tam nie ma otwartego dialogu i inicjatywy, wszystko jest na "domyśl się", zachowują się jak dzieci, co nie ma szansy powodzenia w dłuższej perspektywie czasowej. Nie zdziwię się, jeśli się okaże, że ploty o nowej różowej Nosacza są prawdą, może to ona tam przejmuje inicjatywę ( ͡ ͜ʖ ͡).

Discopolowiec i Mama Rysia - drama o kulki papieru, nierobienie dwójki przez tydzień oraz napastowanie seksualne może z pewnością kandydować do top cringu całej serii obok znęcania się psychicznie Natalii nad Jackiem, czy akcji z przebraniem się Pszemkorożca, czy też zabraniem byłej na miasto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Myślę, że Mama Rysia, mimo jej niechlujstwa (które widać po tym, jak bardzo źle traktuje siebie samą: nie dba o siebie, o swój wizerunek, o swoje zdrowie - szlugi jak smok) chyba nie zasłużyła na taką akcję. Widać, że była zszokowana, wręcz załamana działem jakie z d00pska wytoczył Discopolowiec, do teraz rozmyślam po co on to zrobił xD mogli się pożegnać kulturalnie, zrobił i z niej i z siebie pośmiewisko. Z drugiej strony jeśli serio była niedomyta i powodowała obrzydzenie, to nie wiem jak na bieżąco mógł z tego wybrnąć z twarzą. No ale nie tak (°° . Laska potrzebuje psychoterapii i kogoś z bliskiego otoczenia kto popchnie ją do zadbania o siebie. On w sumie też potrzebuje terapii, bo nerwica natręctw ewidentnie u niego występuje.

Krótko mówiąc operacja się udała, pacjenci zmarli.

Dziękuję Wam za cudowny czas na tym tagu ()

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6