Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd tyle entuzjazmu w kibicach. Najlepiej dla nas było wygrać dwa pierwsze spotkania i wliczyć brak punktów w meczu z Argentyną. Wygrana Arabii spowodowała, ze Argentyna musi wygrać dwa kolejne spotkania, więc można się spodziewać jak to się dla nas skończy w meczu z nimi.
Jeśli nawet wygramy z Arabią (co nie jest pewne) i będziemy mieć te 4pkt po dwóch spotkaniach, to i tak z Argentyną musimy przynajmniej zremisować, a z kolei Argentyna z nami będzie musiała wygrać, więc nie będą się z nami #!$%@?ć i nawet murowanie bramki nie pomoże. My przez 100 minut meczu graliśmy tylko długa piłkę mając w składzie piłkarzy Juventusu, Barcelony, Wolfsburga, Napoli, Aston Villi itp. Jeśli ktoś mi powie, że my nie mamy piłkarzy, to co oni robią w tych klubach? Zawsze mogło być lepiej, ale taka Arabia mając piłkarzy ze swojej ligi grała szybką piłkę i grali bez stresu mając na przeciwko Messiego i spółkę. A my pewnie wyjdziemy zesrani po same pachy. Co turniej rozmawiamy o tym samym, że my musimy grać taka brzydką piłkę, ale jak my chcemy cokolwiek wygrać jak my sobie nie stwarzamy żadnych sytuacji? Przecież tego karnego by nawet nie było gdyby nie Lewandowski. Nie strzelił go, ale tylko dzięki niemu mieliśmy tego karnego.
Szkoda oczywiście Robercika, bo wielce prawdopodobne, że #!$%@?ł karnego na wagę awansu do dalszej fazy MŚ i patrząc na jego wpis w mediach, to psycha mu trochę siadła. Czekają nas dwa finały. Pierwszy w sobotę i od jego rezultatu będzie zależało czy będziemy jeszcze o coś grać za tydzień w środę.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #mundial #kanalsportowy
  • 8
@iksboks: według mnie duża wina w rozgrywaniu tak jak rozgrywamy jest po stronie Krychowiaka, to gość na jego pozycji powinien być od rozpoczęcia ofensywy i podbieg w strone bramki, on niestety często hamuje atak, albo cofa do obrony
@iksboks: ej, ale z końcówki wynika to co zawsze, mecz otwarcia, o wszystko i o honor. :) Nic nowego patałachy nie pokazały, plus skomplikowali sami sobie zadanie, a Argentyna pomogla
@iksboks: Bardzo słaby styl gry, nie licząc chyba 3-4 akcji to nie potrafiliśmy prowadzić gry…. Takim stylem gry zal wychodzić z grupy. Najbardziej wkurzony jestem tak czy inaczej na siwego bajeranta….
@iksboks: będą kłopoty z Arabią. Nasi nie mają psychy. Szczęsny mówi otwarcie, że przegramy z Argentyną. no to #!$%@? gg. Jakby Arabia z takim podejściem wyszła na mecz z Argentyną to też by #!$%@?ła.