#mecz #mundial #reprezentacja

Czemu się denerwujecie przed meczem? Przecież wiadomo że przez pierwsze 20 minut raczej nic nie padnie, ewentualnie nawet do pół godziny. Prawdziwa gra zacznie się później kiedy obrońcy zaczną niedomagać i popełniać coraz gorsze błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówię wam - prześpicie początkową fazę, prawdziwa gra zacznie się w drugiej połowie. Tak będzie mnóstwo zmarnowany okazji po obu stronach.
  • 2
@jezus_cameltoe:
Polacy zaczną mecz klasycznie, od żelaznej defensywy i murowania bramki. Dopiero przy stanie 0:3 zorientują się, że to nie jest dobra taktyka na gonienie wyniku. Zacznie się mocna gra do przodu podaniami przez bramkarza. Obrońca, pomocnik, już pod polem karnym Meksyku - i pyk do Szczęsnego, laga na Roberta, przechwyt, odbiór Meksykanom przez skrzydłowego - i pyk do Szczęsnego. W 31 minucie helikopter z tlenem ściąga z murawy Glika. Trudno