Wpis z mikrobloga

Ludziska, udało mi się zamówić w #orange iphone 13 pro 128gb i tak się zastanawiam czy to będzie faktycznie nówka sztuka, czy z jakiejś ekspozycji, bo nie napisane było, że to outlet czy jakiś refurb a wiem jak teraz ciężko dorwać ten model bo oprócz badziewia z alledrogo nigdzie nie da się dostać wersji pro.
#iphone #apple
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megawonsz_dziewienc: m.in dlatego kupiłem jabłko, choć porównując to Android jest generalnie lepszym systemem na dzień dziejszy. Problem polega na tym, że Samsung to szajs, reszta to Chiny i też nie najlepiej, a coś co by mogło zagrozić wszystkim Huawei dostał bana i generalnie nie ma z czego wybierać.
  • Odpowiedz
@Wizun: Android ma więcej funkcji, z której co prawda przeciętny użytkownik androida i tak nie skorzysta nie wspominając o tym, ze nie ma o nich pojęcia. Natomiast iOS jest zamknięty, robiony pod konkretny sprzęt i działa to wyśmienicie nawet po latach.
Personalnie mógłbym mieć jakiegoś taniego androida do 2000 zł (pomijam te szroty po 700-1000), ale nie potrafię zdzierżyć tego jak ten system muli po czasie.
  • Odpowiedz
@Wizun: Przecież bateria w 13 pro max jest wystarczająca, czyli w 14 tez będzie spoko xD
Wytrzymuje cały dzień i noc, a z rana mam z 25%
Do tego ładuje się to to w godzinę albo nawet i nie. Jakbym chciał tydzień na baterii to wziąłbym stara Nokię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wizun: To masz jakieś info z d--y, albo kupiłeś refurba na chinskiej gownobaterii. Bo u mnie działa w sumie tak samo jak wcześniej. Wczoraj około godziny 17 miałem 65% do teraz spadło do 22% całkiem dobry wynik jak na cały wieczór i cała noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: kupiłem zaraz po otwarciu sprzedaży w AS pisałem wyżej.
Robert Nawrowski twierdzi, że to powinno się to poprawić jak ogarną soft i porównuje osiągi 14 do 13 pro max którego dopiero co używał. Zresztą nie tylko on. Chyba że japko coś koncertowo spieprzyło i udają niewiniątko jak zwykle. Premiera 14 pro z tymi trzęsącymi się kamerami to był niesamowity wjazd, zresztą premiera ios 16 też im wyszła niesamowicie.
  • Odpowiedz