Wpis z mikrobloga

Które zakupy spożywcze online polecacie i wydają się Wam najtańsze? Chciałem zrobić zakupy w #auchan direct, ale nie dość, że połowy towaru nie ma to jeszcze mam wrażenie, że ceny są inne niż w sklepie. #delio też praktycznie nic konkretnego nie ma.
#jedzenie #warszawa
#zakupy
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@macias92: XDDDDDDDDDD

Frisco najtańsze? :))) nawet jak miałem wszystkie możliwe kupony to było drogo w #!$%@?. Dużo rzeczy mają w cenach z Żabki a tanich marek tam po prostu nie ma.

Przestałem tam kupować bo na samych głupich jogurtach roznice były takie że bardziej się opłaca taksówka do biedronki jeździć niż z nimi :p

Nie powiem, wygodna usługa ale tania? :)))
  • Odpowiedz
@annotate: No dobra, fakt - moja odpowiedź bardziej dotyczyła pierwszej części pytania, czyli które polecamy, a nie które wydają nam się najtańsze, bo w sumie to nie porównywałem xD ale obsługa lepsza niż w carrefour.
A jeśli frisco drogie to chyba nie zamawiałeś z Liska xD - mimo tego, że to trochę inna grupa docelowa, to tam dopiero jest drogo :P
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macias92: próbowałem. Tak samo z Żabki fresh. W obu gównach NIC nie ma :) znalazłem tylko jeden produkt który kupuje regularnie I kosztował 40zl więcej :p

@Zekkeh: Auchan w sumie nie jest źle ale ich strona jak kupowałem w pandemii to był dramat.. Chyba ciekawsze są te odbiory w sklepie, odbierasz z lodówki na zewnątrz sklepu, obsługa zbiera zamówienie.

A.pl #!$%@?, technologicznie w latach 2007-2008 :)

Jest jeszcze
  • Odpowiedz