Wpis z mikrobloga

Mrożon jak nie #!$%@?ł wiecznym gadaniem o montażu ile to on nie montuje lub "dobrze chmullllka" tak teraz do tego wszystkiego doszło #!$%@? jak to nie podnieca się t5m2, że zna już finalistów itp. Półtora miesiąca przed wypuszczeniem pierwszego odcinka. Szykujcie się na wieczne #!$%@? jak to on nie jest zadowolony z t5m2 ale jeszcze nic nie może powiedzieć choć bardzo by chciał ....

#friz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NCR_CraigBoone: to prawda, totalnie bezuzyteczne dla widza i ciagle to samo. Nic nie pokazuje ze swojego zycia, nic nie gada ciekawego jedynie marudzenie o montaz, teraz o t5m jak nas to nie obchodzi skoro tego nie widzimy, zdj psow, cale szczescie zdj sezonu juz nie widujeny
  • Odpowiedz
@corryand: Te maty to się robi jakaś nowa patologia. Mam znajomych, którzy mają ogromny ogród, a pies na chacie szcza na maty. I to norma. Praktycznie zero spacerów (jak się zachce zrobić psu fotkę na ładnym tle raz na miesiąc), pies na chacie. Oczywiście to jakiś mops z pseudo, który pewnie i tak umrze niedługo bo się udusi czy coś.
  • Odpowiedz
@philosophy: nie wiem jak ktos moze te potwory kupowac :( jakies zboczenie do posiadania karykatur. Mopsy, buldogi, nawet te chua chua Majkela to jest porazka.
Ja akurat nie znam nikogo kto posiada maty.. psy sa nauczone nawet caly dzien wytrzymac bez zalatwienia sie w domu. A jak sie bierze psa to wychodzi sie z nim 2 czy 3x dziennie i zabiera tam gdzie sie da. A Friz ma taka prace
  • Odpowiedz