Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: W elektryce bardzo często szacujemy, na co komu liczyć dokładnie? Zawsze są jakieś dodatkowe zmienne, np. czas pracy, temperatura, właściwości materiału które do ogólnych obliczeń nie są jakoś specjalnie potrzebne.

Bardzo pragmatyczna porada, wyrwałeś coś z kontekstu i wrzucasz jako co?
@serek_heterogenizowany: Jeśli ktoś sam nie wie czego szuka, to jak możesz poradzić? Na sprecyzowane pytanie jest jakaś tam odpowiedź, tylko trzeba zawsze trochę własnej głowy użyć, niestety ale jak nie masz bladego pojęcia to na forum szczegółowym nikt nie będzie prowadził przez temat za rękę, w takim przypadku użyj wyszukiwarki, temat wałkowany etc.

Tak jak np. ktoś zadaje pytanie: Jak sobie założę panele fotowoltaiczne to ile będę miał prądu? I jak
@Hakunamatata57: Nie jestem ani nie byłem moderatorem na elce, kiedyś w latach 2000 chciałem tam rozwinąć trochę skrzydła ale były mi skutecznie podcinane a moje teksty kasowane bezpowrotnie więc dałem sobie spokój.

To były czasy prężnie rozwijającej się przestrzeni części komputerowych a ja każdy wolny czas spędzałem na giełdzie oraz testując różne elementy komputera w tym szczególnie podkręcanie płyt, ramu, proca i kart graficznych.

Wielu osobom bardzo nie pasowało gdy przedstawiałem