Wpis z mikrobloga

##!$%@? ##!$%@? #dramat #polskieszkoly ##!$%@? .

Niech mi ktos wytlumaczy . bo nie moge tego zrozumiec jakim cudem dziewczyna ktora miala byc #!$%@? ze szkoly dwa miesiace temu , z jezyka angielskiego jest kompletna idiotka i nie potrafi najprostszych zdan tworzyc nie mowiac o czym kolwiek innym i mowai to nauczyciele jej prosto w twarz , w dodatku ma zachowanie ponizej normy , pojedzie na praktyki do londynu a moja dziewczyna ktora jest jedna z lepszych uczennic z angielskiego , 4-5 zostala odeslana do tylu tej listy i nie pojedzie . no #!$%@? gdzie tu logika znajac zycie pewnie obciagala faje dyrektorowi ktory jest #!$%@? wiec skorzystal . i jestem tak #!$%@? ze mam ochote go gdzies dopasc i mu #!$%@? konkretnie #apelzdupy
  • 18
@koob: Przeciez ta glupia dziewucha tam zginie brak jakiej kolwiek znajomosci angielskiego i wyjazd na miesiac do typowo brytyjskiej rodziny no #!$%@? dramat raczej ale niech zginie ulzy mi moze wtedy .
@89neo: Dokladnie , a dyrektor to poprostu marna #!$%@? i imitacja "chlopa" mieszkam nie daleko jego domu , jego syn to prawdopodobnie homo. Wiec skorzystal z okazji poczul sie jak mezczyzna jak mu 18latka obciagala zwiedlego falusa
@furek12: Nie wiem ile masz latek ale dorosłe osoby wiedzą, że życie nie jest sprawiedliwe. Zamiast obrażać się i pisać takie durnoty o dyrektorze podejdź do tego rzeczowo i poproś na piśmie o wytłumaczenie zasady wybierania na staż.
@OdZeraDoMilionera: jestem juz dorosly, unioslem sie i fakt wypisywanie w necie nic na to nie pomoze ale coz taka moja ulomnosc prostego czlowieka. doskonale wiem ze nie jest sprawiedliwe, ale no bez przesady to jest jawne klamstwo i obluda ktora widac jak na dloni a nikt nie zrobi nic . @89neo: Juz sie tym zajme, doprowadze do konca ta sprawe