Wpis z mikrobloga

Pytanie - czy osoba, która ma dobre wykształcenie, ciekawą pracę, szczęśliwą rodzinę, majątek (dom/mieszkanie/samochód whatever) pisałaby codziennie na tagach #nieruchomosci #kredythipoteczny po kilka wpisów typu:
"hehe spadki xD olxdata nie kłame"
"o, spadło! widzisz? widzisz mnie? a to dopiero początek :)"
itd.

Rozwiążmy zagadkę kim może być taka osoba?

  • Tak, to zdecydowanie osoba, której się udało 25.7% (27)
  • Nie, to prawdopodobnie frustrat-incel 74.3% (78)

Oddanych głosów: 105

  • 16
  • Odpowiedz
@bizancjo: kurde mam to p czym pisałeś, no może akurat przejściowo furka słabsza bo taki bardziej tatowóz, ale i tak sobie wejdę czasami poczytać wysrywy spadkowcow, nawet czasem żonie przeczytam te durnoty XD
  • Odpowiedz
kurde mam to p czym pisałeś


@BHN_LLU: Nie, nie spełniasz punktu "pisanie codziennie kilka wysrywów o spadkach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prym w tym wiedzie kilka innych użytkowników i chciałem poznać opinię innych, czy dobrze ich zdiagnozowałem.
  • Odpowiedz
@bizancjo: racja. Nie wierzę w spadku, mam kilka nieruchomości w tym jedną na kredyt, to oni że mnie się śmieją cały czas bo jestem przegrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bizancjo: jak można dawać aż tyle #!$%@? o czyjeś życie prywatne? W sumie co chcesz udowodnić?

@ZdeformowanyKreciRyj: czy ty serio mówisz czasu nie kupisz w kontekście #!$%@? w robocie? xD jednak wolę popracować 1-2h dziennie i resztę czasu spędzić jak chce, przecież siedzenie na wykopie to nie moje jedyne zajęcie


@perfumowyswir: no, dosłownie to
  • Odpowiedz
co chcesz udowodnić?


@theicecold: może nie tyle udowodnić, co zrozumieć fenomen pisania codziennie tego samego po kilka razy.
Jak są wzrosty, to niech sobie będą, jak są spadki, ok - niech i tak będzie, nawet mi na rękę.
Ale o co chodzi w pisaniu o tym codziennie kilka razy i tasowaniu się do tego? Może Ty rozumiesz?
Nie mniej jednak wg ankiety te osoby zostały już sprofilowane, myślę poprawnie ( ͡
  • Odpowiedz