Wpis z mikrobloga

Na Ukrainie dzieje si coś niedobrego.

Ta rakieta albo 2 ???. Nowy minister antypolski.

Żeleńsky który od początku się zarzeka że.to była rosyjska rakieta ( na podstawie informacji jakie dostaje bo skąd ma wiedzieć sam )

Żeleńsky i Duda dobrze się rozumieli do tej pory raczej nie zakładam złej woli z jego strony.

Mam też.powody żeby sądzić że ta rakieta spadła tam celowo aby NATO wprowadziło no fly zone.

Boje się że.cos tam się gotuje. Ukry poczuły rosyjska krew i idą za.ciosem i jest ryzyko przetasowania sił w rządzie, wojsku ( na niekorzyść polski )

Do tej pory przewidziałem między innymi że szczepionki gówno dają i czeka nas raczej stagflacja, nie hiperinflacja

Mój instynkt znowu się uruchamia coś na Ukrainie się gotuje.
#wojna
  • 4
@shogu: zgadzam się z obserwacjami, nie zgadzam się z wnioskami, choć moje wnioski są takie, że nie wiem. Ale fakt, że po sukcesie jakie było przejęcie Chersonia i ustawienia frontu na Dnieprze (11.11 - polskie święto niepodległości, gdzie było dużo fajnych życzeń z Ukrainy, wspomnienie Arestowicza że bez Polski Ukrainy by już nie było) nagle dzieje się dużo takich niefajnych spraw. Plus np. widziałem wczoraj nawet na liveuamap podali, że w
@shogu: @ophiuchus: gotuja sie nowe elity, ktorych macki beda siegac polski, po transformacji w 90 dostalismy elity komusze, zobacz na dziennikarzy, aktorow,wiekszosc sedziow i wojsko, mysle ze 90procent naszych "elit intelektualnych" to resortowe dzieci i wnuki, teraz idzie nowe, pytanie co lepsze polak komuch cz banderowiec ukrainiec,
a zwykly polak wedlug mnie powinnien zyc w tym kraju na przekor tym skirwisynom i dzialac, pozytkowac energie dla dobrych rzeczy, jak nas