Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieje większe kłamstwo niż "Po co się przejmować innymi", "nie porównuj się do innych", "po co się denerwować! Nie porównuj się tylko rób swoje"

Jprd. Wszyscy bez żadnego wyjątku się porównują, tak już jesteśmy zaprogramowani! A ten jest łysy, ten gruby, ten bogaty, ten ma ładna partnerkę, ten był w Meksyku, ten dostał dom od rodziców, ten się urodził biedny, temu brakuje ręki, a ta ma duże piersi, a ta ma bogatego męża, a ten jest wysoki.

WSZYSCY SIĘ PORÓWNUJĄ

Ktoś kto mówi by się nie porównywać okłamuje siebie i innych. To jest taka sama rada jak "bro, urodz się bogaty" albo "bro, wstawaj wcześniej rano"

Gdybyśmy się nie porównywali to ludzkość byłaby ciągle na poziomie kamienia łupanego. Gdybyśmy się nie porównywali Facebook, Instagram, tiktok, wszystkie social media by nie powstały.

#takaprawda #bogactwo #pieniadze

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637a4eb0079dfc321f97a305
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
Gość: Może i kłamstwo, ale pozwala jakoś zachować spokój ducha bo inaczej człowiek by zwariował. Zawsze znajdzie się ktoś bogatszy, szczęśliwszy, ładniejszy itd. Najlepiej patrzeć na siebie, radzić sobie na miarę swoich możliwości, a inni ludzie mogą być co najwyżej inspiracją i czuć do nich zdrową zazdrość na zasadzie motywacji. Trzeba znaleźć złoty środek
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
SłonecznyBizon: Ja żeby tego uniknąć urwałem wszelkie kontakty z ludzmi, ostatnio nawet rodziną. Nie mam social mediów, a obce telewizyjne gwiazdki mam w dupie. Czasami mimowolnie trafię na ślad sukcesu kogoś znajomego, kończy się to lekkim dołem ale szybko wracam do siebie. Jedno jest pewne - normalny to ja nie jestem
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua