Wpis z mikrobloga

Kupiłem swoją pierwsza konsolę (PS4) w 2018 i jakoś sie nie wykręciłem, przeszedłem RDR2 i poza tym konsola stała i zbierała kurz, a ja grałem tylko okazjonalnie na PC. Jakoś od września odkrywam ten świat na nowo i tym razem świetnie się bawię :D Ta są gierki jakie kupiłem od września, Detroit i COD już przeszedłem, teraz gram w Batmana z 2009 i jest zajebisty, reszta czeka :D

#ps4 #gry
Pobierz hamterman - Kupiłem swoją pierwsza konsolę (PS4) w 2018 i jakoś sie nie wykręciłem, p...
źródło: comment_1668932874DWasQkYjHeakE09IzlkzKC.jpg
  • 16
@hamterman: w moim odczuciu to detroit od momentu dotarcia na ten ukryty statek zaczęło pikować w dół i męczyć, nie udalo mi się dotrwać do konca, a pierwsze wrażenie było super. ( ͡° ʖ̯ ͡°) God of war tez na ps4 ograłem i bawiłem się dobrze. Bloodborne polecam od siebie
SPOILER DETROIT

W ta scena jak Markus przemawia do garstki androidów na statku i w 5min staje liderem ruchu oporu jest chyba najbardziej infantylna i naiwna w całej grze.


@hamterman: nie no chyba tak szybko to nie poszło, pomiędzy jeszcze była misja, w której zaproponował zdobycie części zamiennych itp. zamiast zdychać po cichu? No i jako pierwszy potrafił "budzić" inne androidy
@Deadend:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vartan:

polecam turecki ps store. Dalem 25 za RE2 i 45 za GOW deluxe


Jak się zalogować i pobierać gierki od turasa?
One są później na twojm koncie? Z polskimi dubbingiem ?
@piteross pepper, tam jest opisane wszystko. Google użyj.
Konto załóż na Turcję, potem kontem i cinkciarz kupujesz gry, potem grasz swoim. Każda co brałem miała język polski o ile twórcy go zrobili
@mentari każda która ją brałem. Opis LAHCE czy LEHCE to polski język.
I tak, są podobno bez PL, które u nas są PL.
Tak czy inaczej, cena mocno przekonuje :) 2-3 razy mniej czasami
@vartan: a no ba xD ja mam psplus extra od turka za 108 ziko. Detroit np. nie miał nic po polsku (nawet napisów), a Czuszima ma dubbing pl ¯\_(ツ)_/¯ mimo wszystko warto
@mentari wczoraj w nocy sprawdzałem, to ta najwyższa opcja była za 115 na nasze. To też działa na tej samej zasadzie, że mogę sobie na konto boczne załadować?

PS5 mam dwóch lat co prawda, ale grałem do niedawna tylko w 1 grę, FFVII Remake + Dodatek.
Tylko po to kupiłem konsolę. Wspomnienia z dzieciństwa
wczoraj w nocy sprawdzałem, to ta najwyższa opcja była za 115 na nasze. To też działa na tej samej zasadzie, że mogę sobie na konto boczne załadować?


@vartan: tak tanio :O to chyba jakaś promka bo standardowo 400 lirów chyba.

Tak, działa tak samo jak z pojedynczymi grami. Instalujesz na TR głownym, a grasz na pl po przelogowaniu