Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SaintWykopek to tak jak filmiki o super tanich domach postawionych własnymi siłami. Potem okazuje się że drewno było z rozbiórki starej stodoły a okna zasponsorowali rodzice. Wybudowali dom za 4000zł - sprawdź jak 111!
  • Odpowiedz
Tutaj jeden z youtubowych stolarzy na zarzutu że ma narzędzie za setki tysięcy dolarów wylicza ile kupił okazyjnie a ile zrobił sam.
biskup2k - Tutaj jeden z youtubowych stolarzy na zarzutu że ma narzędzie za setki tys...
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: pamiętam jak oglądałem filmik o dopaminowym detoxie, jakiś bogaty Oskarek z USA go sobie robił i odstawił internet, telefon, muzykę, tv i inne na chyba tydzień....narzekał strasznie ale dał radę tylko że on ten czas spędzał w jakiejś willi swojej macochy na jakieś wyspie, dookoła rozległe tereny, z jednej strony góry, z drugiej ocean, latał sobie dronem, zwiedzał okolice, kąpał się w basenie, chodził z teleskopem #!$%@? a macocha
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: taka wymówka dla tych, których umiejętności kończą się na założeniu konta na wypoku.

Do samodzielnego zrobienia mebla wystarczy wkrętarka z Lidla i i umiejętność posługiwania się nią.
  • Odpowiedz
@dwugitofenobezlikusensolikum: Jeżeli chodzi o same narzędzia to tak, wkrętarka wystarczy (chociaż ja bym bardziej powiedział, że wiertarko-wkrętarka). Na upartego dobra, jeszcze miarka. Niech Ci będzie, chyba że wymagasz żeby dodać jeszcze klej, wkręty, kołki, gwoździki i tego typu pierdoły. Wymierzasz sobie co byś chciał zrobić, zamawiasz płyty, okleinę na boki i nawiercasz zgodnie z planem i wbijasz kołki i wkręcasz wkręty. Trochę roboty jest, ale da radę. Może nie będzie
  • Odpowiedz
@Pheasant_Soup: ale miałby odpowiadać typowi, który chce z wkrętarki zrobić szafę?

Płyty można zamówić już oklejone - jak się wszystko uda przewidzieć i dobrze wyliczyć, to pozostaje tylko poskładać do kupy. Jeżeli estetyka nie musi być jakaś nadzwyczajna, to można obejść się bez wiercenia pod kołki - wystarczy wszystko poskręcać. Wkręty Wurth Assy świetnie się do tego nadają.

Jeżeli wkręty mają być niewidoczne, to można próbować zmontować wszystko na komandorkach.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: ale wy macie ból dupy. Od lat oglądam takich jutuberów i też zazdrościłem im takiego warsztatu ale pozytywnie, bez zawiści. Najpierw kupiłem młotek, wiertarkę i pilarkę. Później budowałem własny dom i kupowałem kolejno to co mi bylo potrzebne. Z czasem uzbierałam sporo narzędzi i postawiłem budynek gospodarczy bo wożenie wszystkiego w samochodzie i robienie wszystkiego na dworze gdy nie pada bylo dobijające.

Jak postawiłem budynek do odkładałem pieniądze i
  • Odpowiedz