Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś porady jak grać ogólnie lepiej? Bo mam dostaje już #!$%@? bożej. Mam żółte staty, a recent WN w okolicach 2 tysięcy. Jakim czołgiem bym nie grał zawsze mam tą samą taktykę na poziomie "medy jadą tam a heaviki tam". Popełniam czasami tak głupie decyzje, że żałuje że nia ma obok mnie nikogo co by mi #!$%@?ł lepę na pysk i powiedział "co ty #!$%@? robisz debilu". O tym że czego nie zrobie to jest źle. Wycofam się to #!$%@? przepchną flankę i zrobie zero, zostanę to #!$%@? nas zjadą i zrobie zero. Przecież to jest jakieś nieporozumienie jakim ja gównem jestem. Analizowanie składu drużyny? Gówno też nic z tego nie wychodzi, minimapa? I tak jade jak jełop gdzie nie powinienem. Nie wiem czy mam sie podpiąć pod 230 voltów i za każdym razem razić prądem jak popełnie złą decyzję czy co? O znajomości map nawet nie wspomnę. 3 tysiące średniego na 10 tierze to jak wypłata 4 kafle netto na rękę dla polaka czyli rzecz niemożliwa. Choćby skały srały to grać lepiej nie potrafię. Da się coś z tym zrobić? Czy gównem byłem jestem i będe tak długo jak gram w te zasrane czołgi? Najbardziej mi zależy by jako tak grać VZ 55 dobrze ale co mam zrobić jak ciągle mnie przebijają i zdycham na początku.
#wot
  • 28
@Night_Nine: Mody, jest dużo przydatnych, ułatwiających grę. Na przykład na minimapie pokazuje miejscówki, gdzie się jeździ danym typem czołgów dla ludzi średnio ogarniających mapy. Jak nie zależy ci na wr tylko wn to trzymaj się z tyłu bardziej i nie graj w pierwszej linii. Czekaj aż teammate wyłapie gonga i wtedy się wychylaj. Meta, czyli czołgi, którymi się gra. Jak grasz gównami to i gówno zrobisz, także zobacz, czym się gra
@SerasVCT: No stary. Grając takim VZ 55 jestem #!$%@? wielki 50 cm #!$%@? w dupę aż mi jelita prostuje. Co nie zrobie to mnie przebijają. Pancerz na wieży nie istnieje. Gdzie nie pojade jest źle. Mam się wycofać? To fajnie tylko że zanim się odwrócę to już mnie #!$%@?ą po całości. Poprostu jakiej #!$%@?łem dyecyzji nie podejmę tak ciągle jest #!$%@?. Nie wiem serio. Czytanie minimapy #!$%@? daje bo co, widze
@Night_Nine: weź sobie pooglądaj streamerów na twitchu jak grają danym czołgiem na różnych mapach (polecam Dakillzora), poinstaluj przydatne mody (np. kalkulator penetracji - pokazuje na żywo wartość pancerza, gdzie celujesz, a XVM nie polecam), nie ulewaj się (w sumie to dobrym graczom też się to zdarza, ale rzadko xD), czekaj na ruch przeciwnika (wykorzystuj jego błędy), patrz jak się team rozjeżdża na początku (w sumie to z minimapy korzystaj ciągle, a
@Night_Nine: Patrz czy masz wsparcie zanim pojedziesz w miejsca z których nie będziesz mógł się wycofać. Minimapa ci dużo nie powie bo dużo maciusiów sobie stoi za skałką i czeka aż ktoś im wyjedzie przed lufy, poczekają aż padniesz żeby strzelić 2 razy i wrócić do garażu :D No i sprawdzaj ilu przeciwników nie zostało jeszcze wyspotowanych, żebyś się nie zdziwił że po wychyleniu zza skałki zobaczysz skierowane w siebie cztery
Mam żółte staty, a recent WN w okolicach 2 tysięcy

3 tysiące średniego na 10 tierze

chłopie, chciałbym zeby mój team tak grał XD przecież 80% graczy robi 1000 max 1500 na dychach XD a o 2k recent to mogą pomarzyć, dobrze jest

@Night_Nine:
@Night_Nine: 1. nigdy samemu nie jedź na flankę, najlepiej jedź tam gdzie większość teamu
2. jak już jesteś na tej flance to policz ile czołgów ma twoja drużyna, a ile przeciwnik (w tym niewyspotowane np jesteś na przepychaczu a przeciwnikowi brakuje jednego ciężkiego to załóż, że też jest na tej flance)
3. jeżeli przeciwnik zyskuje przewagę i ma 2-3 więcej czołgi to nie ma sensu próbować tylko lepiej za wczasu się
piecykzdmuchawo - @Night_Nine: 1. nigdy samemu nie jedź na flankę, najlepiej jedź tam...

źródło: comment_1668943541lANWeHNlIJALwJQEq3rZSr.jpg

Pobierz
@romek898: typ ma jakis autyzm czy coś, niektóre reakcje to jest taki cringe że ja #!$%@?. Np jak zmarkował ebole bez golda i zobaczył jaka mapa to cieszył sie jakby miał adhd czy coś
@Night_Nine: Okolice 5k recenta na 9/10 tierach robiłem wykorzystując sojuszników jak żywe tarcze. Nigdy nie wyjeżdżałem żeby zebrać pierwszy itd. Poza tym trzeba znać mapy lepiej niż swój PESEL. Analiza składów na starcie żeby przewidzieć czy warto ryzykować dojazd na 'OP pozycję' lub po prostu gdzie jechać żeby było najwięcej dmg do farmienia. Do tego taktyka na szybki i darmowy przestrzał na starcie bitwy na każdej mapie z obu stron. Wiedza