Wpis z mikrobloga

#boldupy #gleboieprzemyslenia #niewiemjaktootagowac

Przeczytaj wykop o emigracjach ( http://www.wykop.pl/link/1819104/gdzie-wyemigrowales-opowiedz-nam-o-tym/ )

zoorientuje sie ze nawet zazynajac sie zarabiajac jakas tam kase, na nic sensownego cie nie stac.

Zobacz ze problemem innych ludzi jest jak wstac o 6.30 do pracy, i ile kartonow trzeba przeniesc.

Mimo wszystko, czuj do nich respekt za wielka odwage pojechania w ciemno i zrobienia czegokolwiek ze swoim zyciem. ( i w sumie ciesze sie ze im wszystkim sie wiedzie, mam nadzieje tylko ze sodówa do głowy nie uderzy, ani nie zapomna oni z jakiego bagna sie wyrwali)

i tutaj moglibysmy chyba wstawic #polityka ponieważ pokazuje to w jak #!$%@? kraju zyjemy ...

I to wszystko po zaledwie dwóch piwach ... ya yebę....
  • 7
  • Odpowiedz
@Lemartez: Mamy potencjał moim zdaniem. A że niewykorzystany przez #!$%@? prawo... to inna sprawa. Toteż ten potencjał często znajduje ujście za miedzą.
  • Odpowiedz
@ludzik: Surrealizm jak dla mnie to co się dzieje. Albo to co potrafi zrobic 123 lata zaborów + 2 wojny + 70 lat komuny z ludźmi. Czasem mam wrażenie ze to wszystko dla nas było tym samym co Bitwa na Białej Górze w Czechach, którzy po tych wydarzeniach stali się miłującymi pokój pacyfistami.
  • Odpowiedz
@Lemartez: Ja mam nieodparte wrażenie, że mamy odwieczny problem ze swoim ulokowaniem- między wschodem a zachodem. Każda ze stron kręci tutaj swoje interesy. Stąd coraz to nowe bareizmy.
  • Odpowiedz
@Lemartez: Dodajmy do tego jeszcze pewną niedojrzałość naszego narodu spowodowaną minionym ustrojem. Zresztą, ten ustrój niestety w pewien sposób wszystkich skrzywił. "Dzięki" temu media się tabloidyzują, żyją od gównoburzy do gównoburzy, a ich poziom leci na łeb na szyję. Pani w Panoramie dziś zapraszając "na Panoramę" w następnym dniu omal nie powiedziała "napalona". To wszystko jest żałosne i irytujące. W #!$%@? wręcz.

Większość daje się wciągnąć w różne wojenki, dzięki czemu
  • Odpowiedz
@ludzik: Hyh, od 4rech lat nie oglądam telewizji ... Czasem jak mi się zdarzy jedząc coś, gdy ktoś z innych domowników ogląda ... Dobrze że nie trwa to więcej jak 10 min, bo skończyłbym jak zombie....
  • Odpowiedz