Wpis z mikrobloga

Mirabelki … pytanie do Was mam (odpowiedzi męskich Mirków tez mile widziane)

Która z uczestniczek na finale była ubrana wyjątkowo i wyglądała bajecznie? Poza Moniką… bo tu bez dyskusji pewnie się obejdzie.

Dla mnie Karma w swoim białym spodnium zabiła rywalki bez przelewu krwi … pięknie wyglądała
#hotelparadise

A Wy? Jak oceniacie końcowe kreacje?
  • 20
@Rosalinea: no to ja jednak bym podyskutowała. Monika wyglądała dla mnie najwyżej ok. Nic więcej.
Nie ogarniam tych jej kolczyków i błyskotek... Generalnie jej styl ją postarza. Pstrokate wszystko i jakieś babcine... Zawsze kiedy ubierała coś sexy, albo młodzieżowego (beżowy topik do podartych szortów... ( ʖ̯)) podobała mi się. Z wyprostowanymi włosami! Kręcą jej się tak nieszczęśliwie że wygląda na rozczochraną, gdy je porządnie
@Rosalinea: Najbardziej Oli, ale ogólnie uważam, że w tym sezonie kobiety naprawdę się postarały z sukienkami na finał. Poprzednie edycje to była jakaś masakra (poza Wixą i Laurą), prawie samo Shein, straszna tandeta.
Najgorzej wspominam sukienkę Siary (krótka beżowa plus czarne ciotkowe buty na słupku).
Najbrzydszą kieckę podczas tego finału miała Magda, a z męskiej stylówki Wentyl (ten to zebrał te ciuchy po ludziach, bo wszystko było z innej parafii)...
@Rosalinea: Jest taki stary dowcip, w którym mama popsikała się perfumami córki przed wizytą u ginekologa i ginekolog wychwalał "jak pani się tutaj wypiękniła", po czym okazało się, że w perfumach córka miała brokat...

No to rzucił mi się w oczy tylko brokat na oczach Moniki, ale to było trochę odpustowe. Żaden inny strój.
@Rosalinea: a mnie najbardziej drażni u Klaudi miłość do wszystkiego co się błyszczy,brokat goni brokat ,jak widzę te jej brokaty to zaraz mam myśl co ona znowu ?? toć do karnawału daleko
co do strojów dziewczyn to Gabi aczkolwiek ciut było widać że przytyła jak na tą kreację no i Kama
Hugo kreacja być może ale zdecydowanie nie dla niej wygladała moim zdaniem tuzinkowo