Wpis z mikrobloga

@mi_chelle: wg mnie wręcz przeciwnie, jedyną niechęć uczestników do hani rozpylała monika, która robiła to aby pozbyć się obiektu westchnień Mikołaja. Praktycznie każdy facet co wchodził wybierał Hanię do pary, z większością dziewczyn się dobrze trzymała, oprócz koszalinek
  • Odpowiedz
@sesame0il: nawet Angie widziała, że Hugolina jest mściwa i wcale nie doznała przemiany. Teraz uczestnicy, którymi Hugolina była blisko w hotelu nie mają z nią kontaktu. Ja sama widziałam jej zachowania wobec innych i Monika nie musiała mnie przekonywać do niechęci wobec niej
  • Odpowiedz
@mi_chelle: tak, ale ja się wypowiedziałam na temat scenariusza autora postu, gdzie dalej byłaby z Mikołajem i ciągnęliby to jeśli by nie było afery testowej która była downfallem. Ja odniosłam takie wrażenie ze w tej pierwszej połowie hotelu Hanię raczej lubili wszyscy
  • Odpowiedz
@sesame0il: No a jaki Monia niby miała wkład do afery tostowej? W tamtym momencie Monia miała ciepłe kapcie u Grzesia i nie było perspektyw na parę z Mikim. Potem to Grzesiu ją wystawił, a Mikołaj postanowił olać Hugolinę i Klaudię dla Moni. Ja rozumiem, Monia jest dobrym graczem ale takiej konfiguracji chyba nie dałaby rady sama wykreować
  • Odpowiedz
@mi_chelle: nigdzie nie twierdze ze Monia miała coś do afery tortowej. Hipoteza autora jest taka: nie ma afery tostowej, Hania jest dalej z Nikim. Na tamten moment hotelu była lubiana, wiec według mnie w takim scenariuszu mogłoby sporo osób stanąć za nimi z finale. Wiec twierdzenie twoje ze mało kto by stanął - tak, wedle tego co się wydarzyło. Ale być może jakby tej afery nie bulo, jak napisał autor postu,
  • Odpowiedz
@sesame0il: No wcześniej miała spiny z Igorem, Dawidem i Grześkiem więc powoli się na niej poznawali. I może Monika wyrażała do niej niechęć, ale Hugolina nie była jej dłużna i od początku miała z nią problem, na długo przed „zesparowaniem” z Mikim
  • Odpowiedz
@sesame0il: a wymień osoby-dziewczyny i faceci którzy twoim zdaniem ją ,,lubili'' chyba oglądaliśmy inny program
Hugo od początku oprócz Ąngeli nikt za bardzo nie lubił,
ją co najwyżej tolerowali zarówno panowie jak i dziewczyny tylko z tego względu że była w parze z Mikim,
ale i tak miała spiny z facetami i coraz częściej unikały ją laski
  • Odpowiedz