Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu (po ujawnieniu sie ruskich trolli) zrobilem ss ostatnich wpisów niektorych osob, zgłoszenie specjalnym formularzem z załącznikami poleciało na adres MSWiA, raczej admini wykopu maja dane osob ktore używają wymieniowych w załączniku nicków tj: adres logowanie, ip itp

Bede sprawe nadzorował. Mysle ze mozecie spotkac sie juz niedlugo z jaszczurem.

#ukraina #rosja #wojna #kacapskiegowno
  • 31
@sredniahawajskadlawszystkich: @kupczyk: @grazek: @mrmydlo: @the_good_guy: @Jebwleb: @JanSebastianCadillac: @annamaria2137: @dzangyl: @nihilnovisubsole: @alfaiomega1: @erni13: @alfaiomega1 jeszcze jedno ogólnie zgłosiłem ponad 50 osób z ich komentarzami, ale nie wiem jak wygląda weryfikacja tego od podstaw więc nie będę mówił że ktoś poniesie za to jakąś karę (mam nadzieję że grzywna lub w najlepszym przypadku droga jaszczura będzie dla wychodków dobrą karą). Zapamiętajcie że
@sredniahawajskadlawszystkich: @kupczyk: @grazek: @mrmydlo: @the_good_guy: @Jebwleb: @JanSebastianCadillac: @annamaria2137: @dzangyl: @nihilnovisubsole: @alfaiomega1: @erni13: @alfaiomega1

Bardzo niepokojącym a wręcz obrzydliwym (nie mam na mysli większości z was) wczorajszym zachowaniem użytkowników na tym forum, było wręcz oskarżenie żołnierzy UA za zbrodnie na jakiś orkach i jednoczesne usprawiedliwianie orków tego co zrobili pod Kijowem, Charkowem, Chersoniem itp to jest zastanawiające i delikatnie ujmując dziwne