Wpis z mikrobloga

@Baudi: Dalej będziesz odnosił się do najmniej znaczących kwestii tej psuedodyskusji, by zaciemnić swój brak argumentów merytorycznych?

Czy ONI są teraz z Tobą w pokoju?


Wystarczy, że są na tagu przegryw, czy na różnych forach tego typu, oglądają youtube i tiktoki ze swoimi idolami sprzedającymi prawicową myśl jako red pill, mimo, że red pillem nie jest. Fakty, nie opinie.
  • Odpowiedz
Przepraszam, ale nie jestem psychoterapeutą.


@Baudi: No nie jesteś, ale udać się powinieneś do niego. Choć tu bardziej chodzi o klepkę odpowiadającą za myślenie, a IQ się rozwinąć niestety dla Ciebie - nie da.

Ciężko mi dyskutować z Twoimi faktami.


Ja wiem, że jak się nie ma argumentów to zostaje pieniactwo, więc pozostaje ci tyle robić.
  • Odpowiedz
Czy będziesz tym ukontentowany?


@Baudi: Gdybyś chciał zakończyć to byś zakończył i poszedł dalej rozmawiać ze swoimi kumplami z for poświęconych tworzeniu kółeczka wzajemnej adoracji.

I nie, nie byłbym. Byłbym gdybyś się odnosił do słów, cytował co piszę. Przynajmniej wobec tych dłuższych komentarzy co pisałem wcześniej. No ale to wyższy poziom rozmowy. Niestety nie tutaj.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: > @Baudi: Ziew. A ja idę dalej "białorycerzyć", pisząc, że kobiety też są gwałcone, a mężczyźni też zdradzają.

Tak, zdrowia. Umysłowego też.


Tak, te umysłowe głównie miałem na myśli.
  • Odpowiedz