Wpis z mikrobloga

Jestem tu od niedawna ale już wiadomo dlaczego tak Moni lizecie dupe stulejarze … bo się tu z wami udziela, koleżanka taka. Ograła was tez, ropucha jedna ale sprytna przynajmniej / zmanipulowała was bo wam tu od czasu do czasu coś odpowie. Śmieszne . Nie potraficie ocenić prawdziwych intencji. Zobaczymy się w 7 sezonie będę tu stałym bywalcem i możecie spodziewać się Ze nie obchodzą mnie wasze opinie bo tylko lizać dupe umiecie tym co wam trochę atencji dadzą SŁABOŚĆ to podążanie za tłumem, SIŁA TO PŁYNĄC POD PRĄD
#hotelparadise
  • 16
@fandram: a całe forum przecież na tym polega .. a wy co robicie ? Od tygodni dupe monice i innym którzy się tu udzielali dupe lizecie to się obudźcie k bo masa ludzi widzi ich prawdziwe oblicze i ja nie mam bólu dupy tylko mnie to śmieszy a forum jest do komentowania to się nauczcie ze poza wykopem ludzie maja ciekawsze opinie i nikt nikomu dupy nie będzie lizał za odpowiedz
@karolina-karpinska: Monika wręcz wmawiała Mikołajowi ze są super parą on ewidentnie brzydził się nią bo który facet po miesiącach bez seksu jest mało chętny nawet na jakiś dotyk itd a on do Moniki totalnie nic i zasłaniał się przyjaźnią biedny a później poszedł do szafy i zaczął gadac ze Monia go pociąga bo przecież byli chwile przed finałem to musiał jakos w to grać … Hanka była w typie Mikołaja i
@Zuber4050: troche sie zgadzam opròcz tego, ze Mikołaj jest przystojny. Koleś wyżej sra niż dupe ma.

Do tej pory jue rozumiem co one w nim widziały. Nie lubie Moniki, ale Mikolaj pokazał w tym programie najgorsze dno i zakłamanie. Już o wiele ciekawszy wydawał się Mareczek czy " prezydent " .