Wpis z mikrobloga

#aimp #odtwarzaczmp3

Wiecie, jak w aimpie zrobić tak, by zgrupować wszystkie foldery pod własną nazwą, jednocześnie usuwając nazwy płyt?

To co jest widoczne na screenie : chciałbym wszystkie numery z czerwonej ramki połączyć w 1 grupę i nazwać ją np. XZIBIT, wszystkie płyty z niebieskiej nazwać Cypress Hill i by po rozwinięciu były widoczne tylko numery, bez rozdziału na płyty. (Opcja wrzucenia wszystkiego do 1 folderu na dysku nie wchodzi w grę, bo na dysku chcę to mieć poukładane).

Ewentualnie macie jakiś odtwarzacz, który potrafi to zrobić ?
  • 7
@F0rT3hW1n: Aha, chciałeś podzielić wg wykonawcy... Nie doczytałem ;/ w takim razie nie odznaczaj "włącz grupy", tylko pod spodem w pasku tekstu zmaż wszystko i wpisz "%R" - jeśli masz poprawnie otagowanych wykonawców to podzieli Ci tak jak chcesz, jak nie, to chyba będziesz się musiał ratować dodatkowym tagiem, np opisem, i wg tego dzielić na grupy
@Pociety151900: a jeszcze - wiesz może, czy jest możliwość wyłączenia opcji, by lista nie rozwijała się po przełączeniu piosenki ? Chciałbym mieć je tak zwinięte cały czas i rozszerzać tylko wtedy, kiedy ja chcę.