Wpis z mikrobloga

Najlepsze są te "akcje" przeciw Katarowi jak zakładanie koszulek na treningu i inne gówno.
Jakby związki piłkarskie z największych krajów jak Francja, Anglia, Brazylia, Niemcy miały jaja, to by razem przyszli i szantażowali FIFE, że nie zagrają jeśli np. Katar nie wypłaci ogromnych odszkodowań rodzinom zmarłych pracowników, nie jadą jak nie będzie piwka na stadionie, nie jadą jak nie można z pełną wolnością nagrywać itp.

Jakoś po ataku Rosji dało się zorganizować przeciwko złu.
Wtedy serio Katar by został poniżony i dostał by po dupie, bez wielkich reprezentacji to byłaby parodia, więc by się ugieli jakoś, ale żadnych takich konkretów ze strony krajów, tylko pitu pitu banery i inne durne hasła.

No ale, skoro państwa zachodu jak Francja jeszcze na tym zyskują to cisza i każdy grzecznie jedzie i ma w dupie łamanie praw człowieka w tym kraju. Ci działacze, politycy itp ktorzy teraz są cicho będą wam mówić o prawach osób LGBT i innych śladach węglowych, plując na was zamiatając pod dywan prawdziwe problemy, bo mają hajs w kieszeniach :)

Ja nie bojokutuję mistrzostw, bo jako zwykły szarak 4 lata czekałem na ogladanie ciekawych meczów i to mnie obchodzi - rywalizacja sportowa. To, że usiądę, czy nie usiądę przed telewizorem nic nie zmieni. Od zmiany były osoby wyżej postawione, z prawdziwym wpływem, ale oni mają to gdzieś. Nie tylko Katar i FIFA są tutaj złe, lecz każdy kto uczestniczy w tej grze, kosztem zwykłych ludzi w krajach arabskich.

Życzę wam miłego dnia i mundialu, pozdrawiam :)
#mecz #opinia #mundial
  • 1