Wpis z mikrobloga

Strona polska odnalazła już elementy turbozespołu gazowego wraz z układem gazowo-hydraulicznym systemu marszowego jednego pocisku, który spadł na jej terytorium. Należą do modyfikacji 9М82М, która nigdy nie była używana na Ukrainie #ukraina #wojna bombowy temat do kłótni rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
@Boczq551: a mnie ciekawi ze w promieniu 30km znajduje się linia kolejowa LHS i konektor energetyczny PL-UA, wiec w sumie jedna wersja (w co ruscy tam chcieli strzelać) jaki i druga (ze Ukraińcy się bronili) może być prawdziwa…
Może, ale nie musi xD ale tego się nie dowiemy, poza #wykopeksperty
@cotidiemorior: S300 były projektowane jako przeciwlotnicze a z możliwością uderzeń naziemnych. Nic nie stoi na przeszkodzie by strzelać s300 poprostu do celów naziemnych i ruscy to robią od połowy wojny
@Temeraire: #!$%@? ja to napisałem w pierwszym komentarzu na który odpowiadasz tylko błędnie założyłem że ma mały zasięg, ale dalej mnie ktoś sprostował za co mu podziękowałem. I jeszcze w międzyczasie ktoś inny, kto tak jak ty nie potrafi przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem, próbował mi tłumaczyć to co wiem. xD