Wpis z mikrobloga

@wixiarz: dla mnie różnica jest spora zabić cywili, którzy są bezbronni a sytuacja na froncie, gdzie chłop rzuca granat i zaczyna strzelać. Z tego co wiem to najpierw dbasz o swoich później o jeńców i tutaj rozumiem też stres i poziom zagrożenia, które mogły zrobić swoje. To nie jest policja w bezpiecznym kraju tylko żołnierze na froncie.
@Boczq551: Te informacje podało SBU, a to nie daje zbytniej wiarygodnosci. Ukraincom zależy by odhumanizować Rosjan, wiec tego typu wrzutek jest od cholery, a dowodów konkretnych brak. Zeby była jasność, nie debatujemy tutaj o słusznej moralności.
@Boczq551: Nie neguje tego, ale to trzeba dokładnie sprawdzic. Te informacje podaje wyłącznie strona ukrainska. W smierć tych ludzi wierze, ale czy celowe rozstrzelanie? praktycznie zero informacji po za tym, że Rosjanie rozstrzelali rodzinę i tu się "dowody" kończą.
@#!$%@?: łoo ale sie zesrałeś chłopaku. Wiesz co ? Sprawdź moje posty na wykopie w temacie wojny to zobaczysz że w tej wojnie jestem za ukraincami i im kibicuje żeby pogonili ruskich bandytów ze swojej ziemi.