Wpis z mikrobloga

Potrzebuję ogarnąć sprzęt do nagrywania siebie na swoje filmy na YT. Chodzi mi o to, że sobie siedzę przed kompem i coś tam gadam. Co da mi lepszy efekt wizualny jeśli chodzi o jakość obrazu, podpięty iPhone 11 do komputera i zrobienie z niego wirtualnej kamerki internetowej, czy zakup kamerki internetowej do powiedzmy 500 zł? Jeśli to drugie, to polecacie jakąś kamerkę do 500 zł która będzie nagrywała w dobrej jakości w FULL HD? Chodzi mi o sam obraz, dźwięk nagrywam mikrofonem pojemnościowym. W lustrzanki ani nic takiego nie chcę wchodzić, stąd wybór na kamerkę internetową.
#iphone #ios #komputery #stream #streaming #youtube #telefony #sprzetkomputerowy #apple #aparat #aparaty #kamery #fotografia
  • 7
@Gaahl75: Jakość może da Ci lepsza iPhone, tylko czy ‚zrobienie z niego wirtualnej kamerki internetowej’ to nie będzie wynalezienie koła na nowo? Obawiam się ze takie rozwiązanie może średnio działać (chyba ze masz maka). Nie łatwiej byłoby korzystać z apki na telefonie i po prostu nagrywać to telefonem, a później obrabiać na kompie?