Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kubson93: dystans godny podziwu, ale z przewyższenia mi nie przesadzaj bo Ci kolana pójdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw chętnie bym przytulił taką pipidówkę na krańcu świata
  • Odpowiedz
@kubson93: hej, opowiesz cos wiecej w jakims wpisie o tej wyspie, jak sie zyje tam, jakie atrakcje i w ogole? Moze koszt, jesli to nie jest tajemnica. Moglbys zawolac? Dzieki z gory
  • Odpowiedz
  • 0
@rexxaris: Mogę ci coś takiego zrobić, pewnie dopiero po powrocie, ale generalnie możesz być rozczarowany xD po pierwsze jestem na Gili tylko przez 2 dni, jest to cześć mojego pobytu na Bali, który tez nie jest nie wiadomo jak długi bo będę tu 2 tygodnie. Poza Gili byłem także na Nusa Penidzie. Koszty przelicze jak wrócę, mogę Ci tylko powiedzieć ze za bilety daliśmy 7,5k za 2 osoby, jednak była
  • Odpowiedz
Gili Trawangan


@kubson93: Z tego co pooglądałem trochę relacji z podróży w podobne okolice (sam nie miałem niestety okazji) to zwykle tak wygląda. Rajskie plaże, tropikalne rośliny, słońce i uśmiechnięci ludzie... w okolicach turystycznych. Trochę dalej od głównych dróg jest bieda, slumsy i często sporo syfu. Nie zawsze, ale często. Ale i tak zazdroszczę, szczególnie przewyższeń :)
  • Odpowiedz