Wpis z mikrobloga

a jak nie to się narysuje nowe kreski, i dopasuje do nich formacje z sennika AT


@JuzTuKiedysBylem: No co Ty, jak kupię i spadnie to tylko hodl. Ewentualnie przeczytam 400 stron raportów, analiz, danych makro, progoz, pozycjonowania funduszy, pozaklinam trochę rzeczywistość 10 razy uśrednię i może w końcu szanse powodzenia zwiększę o całe 0% niż przy kreskach z czapy robionych w 30 sekund.
  • Odpowiedz
@DJ007: fundamenty mówią, że w ostatnich dniach na rynku eth + btc jest zrzut tokenów #!$%@? exploitem podczas upadku FTX i dlatego poleciało, ale mimo to fajnie, że Twój horoskop dla mężczyzn Ci się sprawdził.

Mam nadzieję, że następna formacja pokaże Ci, że spotka Cię w tym tygodniu coś nieoczekiwanego a pod jego koniec odnajdziesz prawdziwą miłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Załóż płatną grupę sygnałową na telegramie.
  • Odpowiedz
fundamenty mówią, że w ostatnich dniach na rynku eth + btc jest zrzut tokenów #!$%@? exploitem podczas upadku FTX i dlatego poleciało


@JuzTuKiedysBylem: Czyli warto kupować bo wycena eth i btc będzie wyższa w "długim terminie" a obecne wypadki można traktować jako zdarzenia jednorazowe?
  • Odpowiedz
@DJ007: wiem, że nie masz czystych intencji z tym pytaniem, ale odpowiem:
Kręciliśmy się od wielu miesięcy w zakresie 19-24k na btc (reszta rynku tak czy siak podąża, eth miało swoją pompę przed aktualizacją konsensusu z PoW na PoS, ale to już było i minęło). Wywrotka ftx to było zdarzenie z kategorii czarnych łabędzi, które spowodowało spadek z tego boczniaka na obecne poziomy ~16k.
Gdyby to się nie wydarzyło prawdopodobnie rynkowi
  • Odpowiedz
wiem, że nie masz czystych intencji z tym pytaniem, ale odpowiem:


@JuzTuKiedysBylem: Owszem nie miałem czystych intencji. Tak jak Ty wrzuciłeś mnie do jednego worka z technicznymi wróżbitami, gdzie ja techniki używam do tradingu a nie wróżb. Metody analizy ceny poprawnie używane nie odgadują przyszłości, ale kreślą potencjalny scenariusz wewnątrz którego trader stawia kasę i wycofuje się na SL gdy ze scenariusza rynek robi miazgę.
Tak jak analiza fundamentalna nie daje
  • Odpowiedz
@DJ007: widzisz, tylko w kontekście tego co ja napisałem odnośnie powodów spadku i obecnej sytuacji na rynku krypto to całe AT i wybicie z trójkąta, które tam uskuteczniałeś nie ma najmniejszego sensu.
Wywołując mnie tutaj po czasie zasugerowałeś, że przez namalowanie trójkąta na wykresie przewidziałeś, że ktoś zacznie zrzucać bagi z kradzionym ETH na giełdy i przez to wykres zapikuje w dół.
A, że nie miałeś o tym pojęcia, bo nie
  • Odpowiedz
A, że nie miałeś o tym pojęcia, bo nie śledzisz tego rynku, to wziąłeś to sobie za potwierdzenie swojej tezy.


@JuzTuKiedysBylem: Cena jest dla mnie ważniejsza niż newsy i to pod tę cenę wrzuciłem S na górnej krawędzi trójkąta. W dupie mam co tam się dzieje od strony informacyjnej, gdy widzę prospadkowy układ dający statystyczną przewagę, to nie muszę znać rynku, żeby czuć smrodek na wykresie. Ale ok, możesz uznawać metody
  • Odpowiedz