Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ja zaproponuję swoją hipotezę - może nie jest poparta żadną wiedzą ani dochodzeniem, ale przynajmniej takiej jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według doniesień, eksplodowały 2 rakiety, z czego przynajmniej jedna ukraińskiej obrony przeciwlotniczej. Co jeśli pierwszą rakietę wystrzeliły kacapy (przyczyn może być kilka, załóżmy że #!$%@? Ivan #!$%@?ł koordynaty ta jak głosiła jedna z teorii), a następnie ukraińska rakieta ją goniła?

Powiecie, że absurd i że nikłe szanse, ale jak na fuksie mój scenariusz okaże się prawdziwy, to do końca życia będę się pławił w plusach i umawiał na wojenne dyskusje z Fog of Warem i tym drugim.

#wojna #rosja #ukraina #przewodow
Pobierz Mirkoncjusz - Ja zaproponuję swoją hipotezę - może nie jest poparta żadną wiedzą ani ...
źródło: comment_1668612028FApNco7FzYCbtNS7WDYx89.jpg
  • 7
@Mirkoncjusz: no zdziwiłbym się gdyby było inaczej, w sumie to jeszcze mogła być awaria Ukraińskiej rakiety która mogła zboczyć z kursu jako trzecia opcja

Jeszcze mam pytanie, bo nei śledzę dokładnie tematu, a może Ty będziesz wiedział. Czy wiesz o której był ostrzał Ukrainy, a o której był u nas ten wybuch? w sensie czy te dwa zdarzenia się czasowo ze sobą pokrywają, bo nigdzie mi się wzmianka o tym nie