Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: To nie były rakiety wystrzelone przez ruskich. Rozumiem wypadek, ale oni powinni przynajmniej przeprosić swojego jednego z największych dostawców broni i pomocy a nie walić do tego jeszcze ścieme...
@JohnnyPomielony: Zgłaszaj sobie typie gdzie chcesz, mam Cię w dupie i Twoje chore urojenia xD tacy ludzie jak Ty są niereformowalni, popadają ze skrajności w skrajność, dlatego ten kraj jest tak spolaryzowany i min. przez takich jak Ty mamy taki przekrój społeczeństwa, nie potrafią samodzielnie i logicznie myśleć. Wystarczyło by ,ze UA przeprosiła, przyznała się, dała odszkodowania i wyciągnęła konsekwencje wobec ludzi za to odpowiedzialnych, ale nieeee, ruska onucaaa oneoneone
@The_Dzbankers: Jesteś mega dzbanem, polskie służby dalej badają sprawę ale Ty wiesz lepiej że to na 100% była Ukraińska rakieta, przez takie fejki i sianie dezinformacji powinny się co niektórymi zająć służby, przecież takie biadolenie to umyślne działanie na szkodę państwa
@sylben: Saszka to nie czas na zarty, odłóż ten telefon i wypatruj Bayraktara zamiast zajmować się glupotami
@JohnnyPomielony: Ty #!$%@? jestes mega dzbanem XD
Polskie służby sobie badają ale Biden i Stoltenberg już potwierdzili ,ze ukraińskie rakiety. Jestes #!$%@? niereformowalny jak chłop pańszczyźniany z XVI wieku XD
Czy ja mówię coś o jakiejś agresji w stosunku do Ukrainy? Oczekiwałbym tylko żeby elity tego państwa wydały oświadczenie, przeprosiły i wyrównały szkody. Nie będę Ci odpisywał bo nie ma sensu. Idź mnie zgłosić do ABW a ja idę wymieniać swoją
@The_Dzbankers: Jesteś głupszy niż myślałem xD wierzysz bezgranicznie dziadkowi, który pomylił wojnę na Ukrainie z tą w Iraku, oraz okoliczności śmierci swojego syna xD poza tym powiedział że jest "mało prawdopodobne aby to była Rosyjska rakieta" więc sami na 1000% nie są pewni. Śmiejesz się że ludzie nie potrafią samodzielne myśleć, podczas gdy sam bierzesz za pewnik to co gada jakiś dziadek z demencją oraz służby obcego kraju (które tez się
Ty myślisz, ze dziadek z demencja był na miejscu i sam to badał? Powiedziały mu to jego służby. Apropos, mówiąc o prezydencie naszego największego sojusznika per „dziadek” który myli wojny, może to Ty jestes onucą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam przyjemności z Tobą dalej rozmawiać, bez odbioru.
@The_Dzbankers: No właśnie wiem że tam nie był, ani jego służby też tam nie były, właśnie o tym mówię cały czas. No póki co jedyną onucą jesteś Ty, idealnie wpisujesz się w ruską narrację o ukraińskiej rakiecie, i podważasz dzialania polskich służb.
Swoją drogą nick to masz adekwatny, bo dzban z Ciebie niemiłosierny