Wpis z mikrobloga

Masa osób najeżdża na Diora Homme 2020 w recenzjach, że stracił swoje walory i charakter. Nie znam poprzedniej wersji, ale moim zdaniem to bardzo przyjemny, dobrze skomponowany zapach. Nie jest nachalny w projekcji przez co świetnie nadaje się do używania na co dzień. Parametrowo jest dobrze, czuje go na sobie jeszcze od godziny 7. Czuć dobrą jakość składników, a cytrusowy finisz sprawia, że za całokształt daje 8/10
#perfumy
maciek92ns - Masa osób najeżdża na Diora Homme 2020 w recenzjach, że stracił swoje wa...

źródło: comment_1668603976Y6VMMx2QoMbKWCHEq0d50Y.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@boloneze: wydaje mi się, że na recenzje ludzi wpływa tez jakaś swoista nostalgia, ponieważ opinie są bardzo emocjonalne. Skojarzenia związane z tym konkretnym zapachem, który zostały "zabite" przez zmianę kompozycji.
  • Odpowiedz
@maciek92ns: No jak każdy syntetyczny drzewny zapach dzisiaj. Trochę odświeżacza powietrza czuć, trochę plastikowej bazy, trochę drewna. Demachy skopał nie tylko ten zapach, ale i masę innych u Diora. Do Dior Homme Original to się nie umywa. Polecam przetestować. Tak się kiedyś robiło perfumy. Ale tak, chyba i tak lepsze to niż Sausage.
  • Odpowiedz
@pionas1337: ja kupiłem setke jak była w normalnej cenie ale u mnie z parametrami było blisko starej formulacji - jakieś 5-6 godzin przy umiarkowanej projekcji dla wyjściowego zapachu jest więcej niż wystarczająco
  • Odpowiedz