Wpis z mikrobloga

Uwaga poniższy post jest chaotyczny, bo pisałem go pod wpływem emocji.

Ale się #!$%@?łem, właśnie wracam z psem, kiedy zaczepił mnie stary Janusz, i zaczął mnie wyzywać, początkowo nie wiedziałem, o co mu chodzi, ale okazało sie, że to właściciel auta które mnie zastawiło 3 dni temu, myślałem ze zrobił to przypadkowo, bo wiedziałem że jeździ nim starszy pan, ale okazało się, że zrobił to specjalnie.
Podszedł do mnie na taką odleglosc, że jego januszowy wąs dotykał mojej twarzy i grozil, że mnie #!$%@?. Nic sobie z tego nie zrobiłem, bo miałem psa a gościu to typowy janusz z piwnym brzuchem dodatkowo niższy ode mnie. W końcu mu odszczekałem było widać, że się zdziwił pewnie myślał z potulnie pojde z nim przestawić auto żeby jego ekscelencja mógł sobie zaparkować. Zobaczył ze mam fioletową koszulkę i zaczął mnie wyzywać od pedałów (ale wielka mi obraza) powtarzał w kółko tylko że mam przestawić auto, wyzywał mnie od pedałów i grozil, że zaraz mi #!$%@?, uśmiechnąłem się i powiedziałem niech spróbuje, wtedy sie lekko speszył i powiedział ze teraz nie bo zbyt dużo świadkow i dopadnie mnie w nocy XD
W końcu znudzilo mi sie sluchanie jego krzykow, ominołem go i poszedłem do domu, szedł za mną całą droge narzekając że my mamy dwa auta (ja i ojciec) a on nie ma gdzie parkować wiec pokazałem mu prawie pusty parking (dodatkow parking na ktorym stoi moje auto i jego zawsze jest prawie w połowie pusty) na co on że on chce tam bo 5 lat tam parkował a teraz nie może wjechac bo nie otworzy drzwi XD (jest tam tyle wolnego miejsca ze bez problemu by wjechał i mógł otworzyć drzwi) Na zakończenie powiedzialem mu ze mogllby schudnąć to by bez problemu wyszedl z auta.
Ale mnie gościu #!$%@?, nie zostawie tak tego, janusz nie wie z kim zadarł. Jeśli coś sie jeszcze będzie dzialo to opisze to w oddzielnym wpisie

#janusz #patologiazmiasta #starzyludzie #bekazpodludzi
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaklam_: następnym razem wyjmuje się telefon i nagrywa. Odrazu zgłoszenie na 112 o groźby pozbawienia życia. Na odchodne strzal na ryj żeby się luj nauczył kultury
@LubelskiKonsument: ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

@b4rney chcialem tak zrobic ale w jednej ręce trzymałem smycz, wolalem miec drugą wolną. Po chwili wyszedlem wyrzucic smieci i zrobic zdjecia zastawionego auta i włączylem dyktafon zeby w razie czego miec dowód