Wpis z mikrobloga

mireczki, brakuje mi sił, tak się właśnie rozmawia z ludźmi omotanymi przez #ator i #braun… brakuje mi argumentów, bo każdy jest odbijany krótko - #wolyn i kropka. Ja wiem, że żeby sobie nie psuć krwi to najlepiej nie rozmawiać w ogóle, ale jednak szkoda człowieka, chciałbym go spróbowac przekonać by wyszedł ze swojej bańki informacyjnej, ale już trochę nie mam sił, słyszę tylko, że „Żełeński chce wciągnąć nato w wojnę, bo sobie nie daje rady” i przede wszystkim „bo wołyń”. Brakuje mi już argumentów na to wszystko, słyszę tylko, że rosja atakuje infrastrukturę wojskową, generalnie przeraża mnie ta narracja :|

#ukraina #wojna #propaganda
daaw - mireczki, brakuje mi sił, tak się właśnie rozmawia z ludźmi omotanymi przez #a...

źródło: comment_16685902755cEDcUIVJLGxZGVdlA3EXs.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@daaw: też rozmawiałem niedawno z takim debilem xDD

Możesz mu wysłać:

Deportacje na sybir w kilku falach po 39 roku - 1 500 000 ofiar
Akcja polska nkwd - 200 000 ofiar
Zesłani do gułagu polscy jeńcy - 170 000 ofiar
Tzw. Masakry więzienne - 40 000 ofiar
Deportacje ludności do Kazachstanu w 1936 - 40 000 ofiar
Katyń - 20 000 ofiar
Obława augustowska - 1000 ofiar
Aresztowania i szykany
  • Odpowiedz
@daaw: Nie da się. Moim zdaniem daj sobie z tym spokój. Możesz z nim takich tematów nie poruszać lub po prostu się odciąć od typa.

Miałem podobnie u siebie jakiś czas temu. Najpierw rozmowa, ale jak słyszałem argumenty ala ator i do tego podnoszenie głosu to dałem sobie spokój z gościem całkowicie. Szkoda zdrowia i nerwów.
  • Odpowiedz
@daaw z mojego doświadczenia, nie da rady. Nie ważne jakimi argumentami przemówisz. Jak wspominałam zbrodnie rosyjskie to się dowiedziałam że no były, ale Rosja i tak lepsza jak Ukry, bo przynajmniej mowi prosto w twarz jak kogos nie lubi a nie zgrywa przyjaciela żeby wbić nóż w plecy jak Ukraina. Każdy argument zaneguja swoją pokrętna logika.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov a tu akurat się dowiesz, że nie ma dowodów że to byli Polacy. Ze Ż się nie chcą zgodzić na ekshumacje, bo to by udowodniło że wrabiano Polaków a oni potrzebuja tej narracji aby nas gnębić i okradać.
Poruszając ten temat wpadniesz w jeszcze większe bagno
  • Odpowiedz