Wpis z mikrobloga

plejs który będę obserwował w najbliższej przyszlości, przebicie czerwonego kwadracika i akceptacja ceny powyżej wczorajszego szczytu, myślę, że w takiej sytuacji dojedziemy do uwięzionego wolumenu kupującego z pamiętnej sesji po CPI - chyba wtedy nasdaq spadł z 7%+?

warto też obserować 2 godzinny kwadracik poniżej obecnego, mocno zużytego i dość szerokiego 3 godzinnego kwadracika od którego obijamy się obecnie

#smiesznekwadraciki
bruhhhhhhhh - plejs który będę obserwował w najbliższej przyszlości, przebicie czerwo...

źródło: comment_1668588760TdyK6i5Dq8DdqfO7xX7xQ7.jpg

Pobierz
  • 6
@dobrowolskii: nigdzie nie napisałem, że to zasługa kwadracika - napisałem tylko, że cpi przebiło te wszystkie kwadraciki w ułamek sekundy i wolumen kupujący, tworzący zielone kwadraciki przed raportem wciąż jest tam uwięziony
@dobrowolskii z precedensu, taka sytuacja nie zdążyła się pierwszy raz na rynku, poza tym nie interesuje mnie to za bardzo czy jest czy nie, bo mnie już w trejdzie nie będzie - tp to pierwszy ostatni zielony kwadracik, ZAKŁADAJĄC, że ten wolumen tam jednak jest i będzie stanowił opór, czy tak się stanie nie wiem

Jakoś trzeba wyznaczyć tp, zamiast wygenerowania losowej liczby stawiam na strukturę rynku