Wpis z mikrobloga

Jak żyć ze świadomością ze ułożenie, rozmiar, kształt moich kości twarzoczaszki i szkieletu ciała decydują w 100% na odbiór od płci przeciwnej, jak copeowac kiedy natura zesłała mnie tutaj na bezcelową egzystencje kiedy reprodukcja to biologiczny najważniejszy sens każdej istoty, nie ma nic gorszego jak samotność z powodu bycia podrzędnym genetycznie zwierzeciem, przez świadomość tej dynamiki jestem w nieuleczalnej depresji nie mogę pogodzić sie i zaakceptować tego losu, wszystko wydaje się bez sensu, cokolwiek nie zrobię to mój wygląd rzutuje na to jak bedzie to postrzegane przez innych, jestem zamknięty we własnej klatce limitu genetycznego, to nie choroby psychiczne czy zaburzenia sprawiają ze tak sie czuje a jeśli już to jest to efektem samoświadomości przez głęboka obserwacje tej socjalnej dynamiki. Nie ma w tych czasach już ucieczki od blackpillu, on zawsze zreszta istniał od zarania dziejów, zawsze atrakcyjność fizyczna, młodość i płodność byla #1, prawdziwe obustronne pożądanie to największa błogość jaka można zaznać, nie liczą się przy tym pieniądze, status, wierzenia, 2 nośniki genów które maja się ku sobie to życie, najwyższa eneria
#blackpill
  • 3