Wpis z mikrobloga

#ator #bekazatora

Witaj Krzyśku gratuluje znowu miałeś racje, pamiętasz swoją przepowiednie o wyludnieniu wschodniej Polski? Mowiłeś że ludzie będą stamtąd uciekać wiec ta przepowiednia juz sie spełniła na naszych oczach, bo moja koleżanka którą 'ostrzegałem" od kilku miesięcy właśnie stamtąd uciekła
Zanim zaczniemy nasz arcyważny temat o tym jak wojna na Ukrainie została zaplanowana przez Schwab'a (Ja go nie obrażam on sie tak nazywa) żeby zniszczyc ekonomicznie Europę FytForFyftyfajt pamiętasz Krzysiek? Chcą zniszczyć Europę.
Wiec zanim zaczniemy chciałem sie pochwalić, wyjechałem z rodziną na wakacje, nie mówiłem wam o tym wcześniej bo nie chcialem promowac miejsca do którego jade ale wakacje byly zaplanowane juz kilka miesiecy wczesniej i to nie jest tak jak hejterzy klamią że uciekłem z Polski, niestety musze siedziec w tym ciemnym pokoju bez okien bo hipotetyczny członek mojej rodziny nadal śpi.
Dobrze skoro już to wyjasnilismy możemy zacząć nasz temat, jeszcze jedno oczywiscie nie popieramy wojny ja wolalbym żeby ludzie sie kochali itp ale niestety bezwzględni politycy chcą żebyśmy gineli za ich interesy, dla mnie nie ma różnicy miedzy panen Zelenskim a panem Putinem obaj są tak samo bezwzględni i chcą tylko spełnienia swoich interesów.
A ty Krzysiek jak sądzisz czy wojna na Ukrainie zostala zaplanowana przez elity by zniszczyc Europę i osłabić kurs złotego?...
  • 3
@Jaklam_: Krzysztofie! Pamiętasz jak opowidalem ci co kiedyś powiedzialem swojej corce? 'Krótko przed duza wojna ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać' Wtedy wydawalo mi sie, ze to jakas glupota. No bo jak ludzie moga bac sie oddychać!